10 skórek zbanowanych w grach wideo


W branży gier skóra postaci zapewnia graczom nieskończone prawa do chwalenia się. Biorąc pod uwagę rzadkość, konkurencję i umiejętności potrzebne do odblokowania skórek, nic dziwnego, że branża gier szczyci się skórkami. Jednak w ostatnich latach niektóre skórki stały się kontrowersyjne, co doprowadziło do zbanowania ich w swoich grach. Dzisiaj przyjrzymy się najlepszym skórkom zabronionym w grach wideo i zbadamy powody, które zainspirowały ten zakaz.

10. Fortnite: konfigurowalne skórki superbohaterów

W Dwa tygodnie Rozdział 2 Sezon 4Fortnite stworzył zestaw 14 kostiumów superbohaterów w ramach zestawu Boundless. Gracze mogli wybrać jedną ze skórek, co dawało im przewagę konkurencyjną nad wrogami. Główna funkcja skórek pozwala postaciom w grze na zmianę skórek na czystą czerń lub biel. Jednak w przeciwieństwie do standardowych wielokolorowych postaci, te dwa kolory były trudne do rozpoznania. Z kolei twórcy musieli zbanować i usunąć skórki w grze, aby zapewnić uczciwą rozgrywkę.

9. Skóra Magneto: kostium króla Hiszpanii

Jednym z najczęściej omawianych zakazów skórnych w branży gier jest kostium „Króla Hiszpanii” używany w Magneto. Stało się to po tym, jak Marvel postanowił ubrać Mistrza Magnetyzmu jako Króla Hiszpanii, jak użyto w komiksie „The Pulse: House of M Special”. Królewskie gospodarstwo domowe Hiszpanii nie było pod wrażeniem po raz pierwszy w 2001 roku.

Nie byli też pod wrażeniem po raz drugi w 2012 roku, kiedy Marvel próbował tego samego podczas swojego powrotu w Ultimate Marvel kontra Capcom 3. Hiszpański król groził, że wniesie pozew przeciwko Marvelowi. Jednak Marvel zemścił się, wysyłając oficjalne przeprosiny do rodziny królewskiej i usuwając kostium, co prowadzi do przebaczenia rodziny królewskiej.

8. League of Legends: I Blitzcrank

Skórki zbanowane w grach wideo

Skórka IBlitzcranka dla League of Legends stał się kolejną skórką, która została zakazana w branży gier. Skóra, jakkolwiek atrakcyjna, okazała się trudna w kontroli. Ramiona robota były pochylone i trochę trudno było je zobaczyć. Riot, ekipa deweloperska gry, zignorowała jednak skargi ze strony Liga legend społeczności, aby naprawić skórę. Ostatecznie skórka spotkała się z silnym sprzeciwem społeczności, co doprowadziło Riot do jej usunięcia.

7. Streets Fighter 5: Nieuczciwe skórki

Skórki zbanowane w grach wideo

Kostium Pyrona, który nosi Gill, to kolejna skórka niedozwolona podczas Capcom Pro Tour. The uliczny wojownik społeczność ogólnie zgadza się, że skóra daje nieuczciwą przewagę. Gracze zauważyli, że maskuje on jego specjalne ruchy EX i ukrywa jego kończyny pod płonącym wyglądem. Inną skórką, której nie można użyć, jest kostium na Halloween dla Uriena, który sprawia, że ​​wygląda jak Gill. Ten został zbanowany, ponieważ był już częścią gry, kiedy Gill został po raz pierwszy zaimplementowany, a gracze obawiają się, że skórka może zostać pomylona z Gill.

6. Street Fighter 5: Domyślna skórka R-Mika

  Skórki zbanowane w grach wideo

Cofnijmy się do turnieju EVO 2016, kiedy Street Fighter 5 miał swoje własne kontrowersje. Widzowie zauważyli, że Fuudo, zawodowy gracz, zmienił strój swojego głównego bohatera, R. Miki, na mniej odkrywczy kostium w trakcie rozgrywki. Ta zmiana spowodowała zamieszanie wśród publiczności. Jednak Ryan Harvey, japoński tłumacz Fuudo, wyjaśnił, że ESPN poprosiło o zmianę kostiumu i uznał domyślną skórę Miki za zbyt odkrytą dla widzów telewizyjnych.

5. Dead or Alive 5: Odkrywanie kostiumów

Uprzedmiotowienie postaci kobiecych w grze wywołało niepokój wśród niektórych Martwy lub żywy 5 członkowie społeczności. Gracze obawiali się, że spowoduje to utratę zainteresowania rozgrywką. W reakcji społeczność zaleciła, aby konkursy zabroniły więcej niż 120 skórek dla 18 różnych postaci. Na przykład rekomendacja obejmowała dziesięć kostiumów Kasumi, w których jeden przedstawiał dla niej coś więcej niż seksowną bieliznę.

4. Skórka Counter-Strike: Howl Weapon

W 2014 roku Steam ogłosił, że grupa użytkowników ukradła i odzyskała projekt skórki opracowanej w Warsztacie Przedmiotów Steam dla Kontratak gra. CanisAlbus opracował zgrabną i popularną skórkę na karabin Howl M4A4. Po godzinach CanisAlbus zauważył i opublikował informacje o kradzieży na swoim koncie DeviantArt. Szybko do przodu, Steam usunął oryginalną skórkę, ale zaoferował specjalny zamiennik poprzednim właścicielom skórki broni Howl.

3. Rainbow Six: Siege: Skórki Ember-Rise

Skórki zbanowane w grach wideo

Ze względu na rozgrywkę zorientowaną na operatora, Rainbow Six: Siege zawiera unikalne skórki dla swoich postaci. Chociaż skórki te zostały ogólnie wprowadzone do gry bez żadnych incydentów, zestaw skórek wprowadzonych w aktualizacji sezonu o nazwie Operacja Ember Rise została szybko wezwana za oferowanie nieuczciwej przewagi.

Komentatorzy na Twitterze i Reddicie twierdzą, że skórki zapewniały efekt kamuflażu na niektórych mapach, przez co były trudne do zauważenia i były niekorzystne dla graczy z daltonizmem. W rezultacie wszystkie skórki „Operacja: Ember Rise” zostały wykluczone z turnieju narodowego USA 2019.

2. Smite: słodka dusza zębów

Skórki zbanowane w grach wideo

W PorazićDeweloperzy dali nową skórkę postaci, Sweet Tooth Soul. Jednak to urocze małe anime przyniosło zestaw własnych upadków. Postać wydawała się po prostu reprezentować skrajność wszystkich jej cech. Na przykład jej głos był albo zbyt głośny, albo zbyt piskliwy, by spowodować uszkodzenie uszu. W każdym razie ekstremalna intensywność postaci doprowadziła do jej zakazu w Smite.

1. Samochód Justy: Syndra

Skórki zbanowane w grach wideo

Wyobraź sobie, że jesteś wielokrotnie uderzany przez magiczną kulę ognia, której nie widzisz, że nadchodzi. W Justa CarSyndra była dobrze znana ze swoich fioletowych kul energii. Jednak jej magiczne kule zostały naruszone, gdy gra zdecydowała się dać Syndrze nowy zestaw skórek. Fioletowe sfery w nowej skórce zmieniły się na półprzezroczystą biel, co sprawiło, że podczas grania widać bardziej złożony kolor. Gracze skarżyli się, że nie są w stanie jednoznacznie zidentyfikować magicznych kul Syndry, co powoduje niesprawiedliwą rozgrywkę. Z kolei, Justa Car usunięto skórkę z listy.

Czy zgadzasz się z listą skórek zakazanych w grach wideo? Który był twoim ulubionym? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na naszych portalach społecznościowych tutaj lub w komentarzach poniżej.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631b079bd5c947899031cdbe83a59cb1&url=https%3A%2F%2Fwww.gaming.net%2F10-skins-banned-in-video-games%2F&c=2532421693659841352&mkt=fr-fr