10 najlepszych skórek do M4A4 w CS:GO, w rankingu od najgorszego do najlepszego (2022)


Counter Strike globalna ofensywa (Counter-Strike: Go lub CS:GO w skrócie) ma więcej skórek na broń, niż możesz potrząsnąć kijem. Gracze mogą znaleźć coś na każdą kieszeń. Niektóre CS:GO skórki są dość przystępne, podczas gdy inne kosztują rękę i nogę. Każdy z nich jest piękny i cenny na swój sposób i przeznaczony dla określonej grupy odbiorców CS: GO. Najtrudniej jest wybrać najlepszą skórkę do swojej ulubionej broni. Nie martw się; mamy cię objęte!

Ponieważ karabin szturmowy M4A4 jest jedną z najczęściej używanych broni w CS:GOprzygotowaliśmy tę listę z najlepszymi skórkami M4A4 w 2022 roku.

10 najlepszych skórek M4A4 CSGO

10. M4A4 | Zły Daimyo

Porównując dzienny wskaźnik sprzedaży poszczególnych skórek na rynku pary, stwierdzamy, że M4A4 | Evil Daimyo ma największą średnią dzienną sprzedaż. Ta skórka jest wyjątkowo tania ze względu na wyższy współczynnik wypadania tego przedmiotu. To wyjątkowo dobrze wyglądająca skórka CSGO M4A4, którą możesz dodać do swojego ekwipunku!

Ma odważne czarne i czerwone blokowanie kolorów. Jej nazwa, daimyo, to japońskie określenie podwładnego szoguna. Tradycyjny hełm samurajski, zwany kabuto, jest renderowany na korpusie pistoletu w minimalistycznym stylu. Ta odrobina historii dodaje skórze powagi i intrygi! Biorąc pod uwagę powyższe fakty jest to oczywiste CS:GO gracze kupują to jak ciepłe bułeczki.

Przedział cen rynkowych Steam: 1,45 USD – 3,79 USD / 3,45 USD – 12,42 USD (StatTrack)

Powiązany przewodnik: Każde wezwanie CSGO na Dust 2

09. M4A4 | Posejdon

Posejdon, bóg morza, jest znany jako jeden z najbardziej brutalnych i złośliwych bogów greckiego Panteonu. Był też jednym z najlepiej opłacanych! Kupcy zostawiali hojne ofiary w jego świątyniach na wypadek rozbicia się statku. M4A4 | Skórka Posejdona jest częścią linii skórek „Bogowie i potwory” Operacji Bloodhound.

Chociaż fabrycznie nowy Poseidon ma zawrotną cenę, jest ku temu doskonały powód. Ponieważ jest to jedyna skórka z klasyfikowaną rzadkością w kolekcji „Bogowie i potwory”, ta skórka jest jedynym dostępnym wyborem do zrzucenia gwarantowanego AWP | Meduza poprzez wymianę.

Czysty Posejdon kosztował około 1800 USD na rynku Steam, zanim M4A1-S zmienił się w grze. Tak więc, jeśli szukasz skórki CSGO M4A4, w którą chcesz zainwestować, zdecydowanie powinieneś mieć oko na M4A4 | Posejdon.

Przedział cen rynkowych Steam: 982,86 USD – 1,734,16 USD (StatTrack niedostępny)

08. M4A4 | Bezpieczeństwo cybernetyczne

M4A4 | Skórka Cyber ​​Security to nowsza skórka M4A4. Charakteryzuje się połączeniem jasnych kolorów i chińskich liter. Napis wydaje się być instrukcją montażu pistoletu – na przykład tekst na dole brzmi „magazyn do broni”.

Skóra jest zarówno ładna, jak i niedroga – i znacznie lepiej wygląda niż inne opcje w tym przedziale cenowym. Od czasu premiery Cyber ​​Security stał się modną skórką dla karabinu M4A4 zarówno wśród zwykłych graczy, jak i profesjonalnych graczy CS: GO. Jeśli szukasz przyciągającej wzrok skórki do M4A4 w przystępnej cenie, jest to jedna z najlepszych skórek, jakie możesz dodać do swojego CS: GO Inwentarz.

Przedział cen rynkowych Steam: 10,71 USD – 25,93 USD / 14,11 USD – 68,15 USD (StatTrack)

Powiązany artykuł: Valorant vs CSGO – Która gra jest dla Ciebie odpowiednia?

07. M4A4 |龍王 (Smoczy Król)

smocza skóra w karabinie szturmowym M4A4 w grze Counter Strike Global Offensive

M4A4 | Skórka 龍王 (Dragon King) jest jedną z kilku inspirowanych kulturą japońską. Jego nazwa jest zapisana zarówno w języku angielskim, jak i chińskim (kanji) włączonym również do alfabetu japońskiego. Przedstawia smoka, symbol królewskości, władzy i szczęścia zarówno w folklorze japońskim, jak i chińskim. Styl artystyczny nie wyglądałby nie na miejscu w tatuażu Yakuza!

Ta skórka CSGO jest bardzo przystępną cenowo opcją dla karabinu M4A4, pomimo tego, że należy do klasyfikowanego poziomu. Przy tak eleganckim wyglądzie nic dziwnego, że tak wielu zwykłych graczy wybiera tę skórkę dla swojego M4A4.

Przedział cen rynkowych Steam: 4,62 USD – 20,44 USD / 10,67 USD – 52,05 USD (StatTrack)

06. M4A4 | Cesarz

niebieska i złota nakładka na wierzchu AR w Global Offensive

M4A4 | Imperator to wyjątkowa skórka, która należy do linii skórek „Tarot Collection” zaprojektowanej przez duet projektantów skórek społeczności „2Minds”. Już sam prestiż duetu uczyniłby tę skórkę jedną z najlepszych w grze.

W Tarocie Imperator reprezentuje strategicznego myśliciela, który przedstawia plany, które musi przejrzeć – co za doskonały awatar w grze taktycznej, takiej jak Counterstrike! Jako, że karabin M4A4 jest odpowiednikiem AK-47 T, The Emperor jest odpowiednikiem niezwykle popularnej skórki AK-47 I The Empress. Tak więc, jeśli posiadasz już Cesarzową, masz jeszcze więcej powodów, aby dodać Cesarza do swojego ekwipunku. W końcu kto zerwałby parę władzy?

Przedział cen rynkowych Steam: 7,41 USD – 123,45 USD / 24,12 USD – 482,03 USD (StatTrack)

05. M4A4 | Buzz Kill

Skórka na broń Covert M4A4 CSGO

M4A4 | Skórka Buzz Kill ma nowoczesny styl, który przywodzi na myśl ciężki sprzęt budowlany. Ze względu na jasnożółty design wielu graczy, którzy wolą budować żywe CS: GO ekwipunki wybierają raczej Buzz Kill jako skórkę do M4A4.

Buzzkill to ukryta skórka, co oznacza, że ​​jest bardzo rzadka. Aby kwalifikować się do kategorii ukrytej, skórka musi być rozpoznawalna z daleka. Tak więc, jeśli chcesz zrobić wielkie wejście, Buzz Kill to najlepsza skórka M4A4 w CSGO, którą możesz dodać do swojego ekwipunku.

Przedział cen rynkowych Steam: 5,59 USD – 19,91 USD / 13,35 USD – 65,15 USD (StatTrack)

04. M4A4 | Neo-Noir

ciemny motyw dla tej skórki broni w Counter Strike GO

Projekt Neo-Noir wygląda jak coś z klasycznego komiksu Roya Lichtensteina. Zawijający się dym to hołd dla filmu noir, popularnego w latach 40. czarno-białego stylu filmowego naznaczonego pesymizmem, fatalizmem i cynizmem. Tymczasem paleta kolorów wygląda jakby została zapożyczona ze stylu retro-cyberpunk.

Neo-Noir po mistrzowsku łączy te wpływy w coś naprawdę przyciągającego wzrok! Dzięki eleganckiemu wzornictwu i stosunkowo niskiej cenie M4A4 | Skórka Neo-Noir jest modna zarówno wśród profesjonalnych graczy, jak i zwykłych graczy. Ta skórka jest jednym z naszych najlepszych wyborów dla M4A4. Zapewnia dużo za przystępną cenę.

Przedział cenowy na rynku Steam: 3,60 USD – 41,87 USD / 8,71 USD – 121,12 USD (StatTrack)

Powiązany artykuł: Recenzja najlepszych skórek Shadow Dagger w CSGO

3 najlepsze skórki M4A4 w CSGO

03. M4A4 | Hellfire

Top 3 skórki Counter Strike Global Offensive M4A4 o wyglądzie Hellfire

M4A4 | Skórka Hell Fire jest pomalowana w stylu sztuki graffiti. Na pierwszym planie projektu płoną pomarańczowe płomienie, a z odbiornika wygląda kreskówkowo przedstawiony diabeł. Wiadomość „Witamy” jest napisana w dymku, co daje sarkastyczną atmosferę.

Ten odważny projekt sprawia, że ​​Hellfire jest jedną z najczęściej używanych skórek w grze. Pozwala graczom na wyjątkowo agresywną prezencję. Ta skóra jest warta posiadania, nawet jeśli jest drogo. Tylko nie sprzedawaj za to swojej duszy!

Przedział cen rynkowych Steam: 34,50 USD – 65,89 USD / 48,62 USD – 105,40 USD (StatTrack)

02. Asiimov – zdobywca nagrody za najlepszą skórkę CSGO M4A4

Skórka Counter Strike GO Runner Up M4A4 od Isaaca Asiimova

Wraz z wydaniem skórek P90, M4A4 | Asiimov był trzecią skórką z niezwykle udanej serii skórek Asiimova. Dzięki odważnej palecie i blokowaniu kolorów ta skórka dla M4A4 jest jednym z najbardziej uderzających dostępnych wyborów. Jego futurystyczny wygląd został zainspirowany autorem science fiction, Isaac Asimov, który napisał przełomowe książki, takie jak Fundacja. Mimo że ta skórka jest trochę droga, wielu graczy nie może się jej oprzeć!

Przedział cen rynkowych Steam: 39,88 USD – 144,99 USD / 117,59 USD – 448,63 USD (StatTrack)

Powiązany artykuł: Ile lat ma CSGO?

01. Howl – najlepsza skórka M4A4 CSGO

Najrzadsza i najlepsza skórka M4A4 w CSGO
Najlepsza skórka CSGO M4A4

Legendarny i niesławny M4A4 | Howl jest bez wątpienia jednym z najznamienitszych, najdroższych i najrzadszych CS: GO skórki dostępne już dziś. To, co czyni tę skórkę tak wyjątkową, to jej ciekawa historia. Kiedy początkowa wersja skórki Howla została przesłana do Valve przez jej pierwotnego projektanta, miała podobny, ale odrębny projekt do skórki Howla, którą znamy i kochamy dzisiaj.

Po włączeniu oryginalnej skórki Howl do gry, artysta cyfrowy złożył skargę DMCA przeciwko Valve i twórcy skórki Howl, twierdząc, że ten ostatni niesłusznie wykorzystał jeden z jego projektów przy tworzeniu skórki Howl.

Valve zbadał sprawę i odkrył, że oskarżenia były trafne. Valve zastosowało interesującą strategię, aby naprawić to, co było nie tak. Zamiast usuwać wszystkie przedmioty Howl z gry, zostały one zastąpione. Deweloperzy dodali M4A4 | Pustynny szturm do sprawy Huntsmana zamiast M4A4 | Howl, a oni całkowicie przestali generować nowe kopie skórek i naklejek Howl.

Zaktualizowali projekt sprzedawany na rynku gier/społeczności i zastąpili go nową grafiką zaprojektowaną przez projektantów Valve. Ponadto stworzyli nową kategorię rzadkości o nazwie Contraband – brzmi dla nas trochę żartobliwie! Oryginalne skórki i naklejki Howl są jedynymi przedmiotami tej rzadkości, co czyni je jednym z najrzadszych przedmiotów w CS: GO aktualny.

Przedział cenowy na rynku Steam: 2 999,00 USD – 5 300,00 USD / 6 500,00 USD – 30 000,00 USD (StatTrack)

Podsumowanie najlepszych skórek M4A4 w Counter Strike: Global Offensive

To tyle, jeśli chodzi o naszą listę najlepszych skórek M4A4 w 2022 roku. Mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny i dał ci dobre wyobrażenie o tym, którą skórkę wybrać dla swojej ulubionej broni. Aby uzyskać inne niesamowite skórki, sprawdź naszą listę najlepszych skórek broni w CSGO we wszystkich rodzajach broni. Do wyboru jest kilka niesamowitych!

Ceny skórek bardzo się różnią, od małego dolara do szalonych 30 000 dolarów. Nie możesz być o wiele bardziej niesamowity niż szalenie rzadka skórka Howl. Biorąc to pod uwagę, jaka jest twoja ulubiona przystępna cenowo skórka M4A4 w CSGO? Daj nam znać poniżej!Źródło : https://fpschampion.com/best-m4a4-skins-in-csgo/