10 najlepszych gier esportowych

Esports to szczyt rywalizacji w grach komputerowych. To tutaj profesjonalni gracze konkurują na najwyższym poziomie i przenoszą gry poza to, co ktokolwiek uważał za możliwe. Przed rozgorączkowaną publicznością i pod jasnymi światłami wykwalifikowani specjaliści prezentują swoje umiejętności i mierzą się z najtrudniejszą konkurencją.

Holenderski Rainbow Six Siege esports o charakterze interregnum

Rainbow Six Siege to gra taktyczna strzelanka z widokiem z pierwszej osoby, która ma dedykowane grono fanów i rozwiniętą scenę esportową. Turniej Six Invitational (SI) początkowo z 6 zespołami rozwiniętych był do 20 drużyn, które walczą o pulę nagród w wysokości 3 milionów USD.

Rocket League to kolekcjonerska ilustracja i automatyczna charakteryczność Hearthstone

Za kreatywną strategią League of Legends i wciągającą rozgrywką Dota 2 stoi The International

The International, Dota 2, dwie najmocniejsze strony szeroko znanej sceny esportowej

MOBA, gierki online na arenie wieloosobowej bardzo dobrze nadają się na scenę esportową. Dota 2 to jedno z takich gier, które są znane ze złożonych mechanik zespołowych i pojedynczych wkładów w grze. Stworzone przez Valva The Dota 2 International porównywane są do największych osiągnięć w historii esportu.

Ikoniczny zapał do walki w Street Fighter

Serie Street Fighter od dawna służą jako ostateczne pole bitwy dla społeczności graczy gier walki.

League of Legends: Epitome e-sportu

Podobnie jak Dota 2, League of Legends (LoL) to MOBA z ogromną obecnością w esporcie. Riot Games, producent gry, organizuje LoL Esports w kilku regionach na całym świecie.

Counter-Strike: Wyżej postawiony poprzeczkę w esporcie

Counter-Strike to złoty standard, którym można mierzyć wszystkie inne esporty. Ewoluując ze sceny esportowej, która rozpoczęła się na lanach na początku lat 2000., Counter-Strike przez ponad 20 lat doskonalił swój esport. Counter-Strike Esports podnosi poprzeczkę dostarczania treści, aby sprostać niesamowicie wysokiemu poziomowi gry swoich rywali.

Źródło : www.bing.com