10 najlepszych darmowych gier strzelanin w 2024 roku

10 najlepszych darmowych gier strzelankowych do grania solo lub ze znajomymi w 2024 roku!

Aplikacje okołogrywalne w 2024 roku

Gry jednoosobowe mogą być naprawdę zabawne dzięki pięknym historiom, grafice, rozbudowanym postaciom i innym elementom. Jednakże, dreszczyk emocji i uczucie wygranej w grze strzelankowej pozostają niezrównane.

Niemniej jednak, aby poczuć to uczucie, nie zawsze musimy wydawać fortunę, ponieważ istnieje wiele darmowych gier strzelankowych w 2024 roku. Jeśli więc szukasz darmowych gier strzelankowych, jesteś we właściwym miejscu, ponieważ mamy kilka świetnych rekomendacji.

Apex Legends

Apex Legends to jedna z najlepszych darmowych gier strzelankowych do grania w pojedynkę lub z przyjaciółmi w 2024 roku. Posiada wiele postaci znanych jako Legendy i ciągły przepływ treści co kilka miesięcy, dzięki czemu Apex Legends teraz jest większy niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego teraz jest idealny czas, aby dołączyć do walki.

Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone to kolejna gra Battle Royale, która należy do najlepszych darmowych gier strzelankowych w 2024 roku. Mimo że minęły cztery lata od premiery, nadal pozostaje jedną z najbardziej przyjemnych konkurencyjnych gier strzelankowych. Połącz szybką rozgrywkę z wieloma broniami i taktycznym realizmem, a akcja dostarczana przez Warzone pozostaje bezkonkurencyjna.

Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 to najnowsza wersja konkurencyjnej gry 5v5 od Valve, która przejęła po CS:GO, kontynuując dziedzictwo rozpoczęte jako moda Half-Life. CS2 jest całkowicie darmowy i oferuje zarówno tryby casualowe, jak i rankedy, będąc doskonałym polem bitwy do zabawy i przetestowania swoich umiejętności na najwyższym poziomie.

Jeśli zdobędziesz wystarczającą ilość umiejętności, załóż drużynę z przyjaciółmi i rywalizujcie, aby stać się najlepszą drużyną esportową na planecie.

Destiny 2

Przechodząc od konkurencyjnych darmowych gier strzelankowych, przechodzimy do Destiny 2. Ta gra opiera się na „mitologicznej science fiction” i posiada elementy PvE i PvP. Posiada bogatą fabułę i choć rozszerzenia trzeba kupić, Destiny 2 maksymalizuje potencjał koordynacji drużyny, dzięki swym wnikliwym i długim rajdom.

Źródło : www.bing.com