Zwrotnica Halo Infinite i Warzone z dziwnym błędem graficznym


W Halo Infinite pojawił się nowy błąd, a gracze Warzone mogą być z nim zaznajomieni po aktualizacji Pacyfiku.

Halo Infinite do tej pory imponowało fanom wspaniałą kampanią i trybem dla wielu graczy. Gracze są zajęci, rozpoczynając swoją podróż przez Zeta Halo i kontynuując historię Halo 5.

W kampanii tegorocznego tytułu Halo jest jeszcze kilka problemów, mimo zebrania świetnych recenzji. Większość graczy w kampanii Halo Infinite chce, aby niewidzialne ściany zostały usunięte z gry.

Jednak nowy błąd graficzny przeszedł całą drogę od Warzone do Halo Infinite, wprawiając graczy w zdumienie.

Czytaj więcej: Nieskończone tryby gry Halo Wyciek ujawnia infekcję, Grifball, ekstrakcję, więcej

nieskończona usterka grafiki halo

343 Branże

Błąd tekstury i grafiki modelu Halo Infinite Player

Dziwny nowy błąd graficzny w Halo Infinite obejmuje całe okno gry podczas ekranów ładowania.

Użytkownik Twittera ’@lDasHHH_udostępnił klip z tym nowym błędem. Jak widać na klipie, modele postaci członków drużyny gracza rozdzieliły się dziwacznie, co zaowocowało zupełnie nową skórką.

Gracz pokazał klip, w którym błąd pojawia się na modelach wrogich graczy i prawie uniemożliwia celne strzelanie do wrogów.

Chociaż wielu graczy wskazało, że jest to problem ze sterownikami, a nie z samą grą.

„Tak, to sprawa sterownika GPU. Widziałem to w wielu grach w przeszłości. aktualizacja sterowników zwykle to naprawia lub czeka na łatkę sterownika itp ”, powiedział użytkownik Twittera „ImUziis„.

Przeczytaj także: Nieskończony wyciek Halo pokazuje hełmy Halo Reach jako elementy do odblokowania w sezonie 2

Błąd tekstury Halo Infinite rujnujący gry

343 Branże

Podobny błąd graficzny pojawił się również w Call of Duty Warzone po długo oczekiwanej aktualizacji Pacific. Wpłynęło to również na modele graczy i modele broni.

W innych wiadomościach gracze Halo Infinite sugerują nowe funkcje do walki z rosnącymi oszustami. Żadna gra wieloosobowa nie jest wolna od oszustów, ale należy podjąć dalsze środki, aby zapewnić utrzymanie ich na minimalnym poziomie.

Na koniec, po zaktualizowaniu sterowników graficznych, upewnij się, że używasz tych najlepszych ustawień dla Halo Infinite:

Źródło : https://gamingintel.com/halo-infinite-warzone-crossover-weird-graphics-bug/