Zwiastun z datą rozpoczęcia sezonu 3 Warzone Pacific drażni Godzillę i Kong


Król potworów brzmi, jakby był w drodze (zdjęcie: Activision)

Firma Activision ogłosiła datę rozpoczęcia trzeciego sezonu Call Of Duty: Warzone Pacific i sugeruje, że „potwory są prawdziwe”.

Oczekuje się, że w następnym sezonie Warzone Pacific pojawią się bardzo duże gwiazdy gości, ponieważ Activision zaczyna drażnić się z tym, co najwyraźniej już ujawniły przecieki: dodanie Godzilli i King Konga.

Chociaż to jest Fortnite, który jest najbardziej znany z dodawania postaci z filmów i szerszej popkultury, Call Of Duty coraz częściej robi to samo, na przykład dodając Rambo i Johna McClane’a.

Krążyły już pogłoski, że Godzilla i King Kong pojawią się w grze, ale do tej pory nie było żadnych dowodów, ale najnowszy zwiastun trzeciego sezonu Pacyfiku wydaje się właśnie to potwierdzać.

Głównym celem poniższego zwiastuna jest potwierdzenie daty rozpoczęcia trzeciego sezonu Warzone Pacific, który zaplanowano na 27 kwietnia.

Filmowy zwiastun dużo mówi o „bombach mgławicowych”, które są nazistowską superbronią, którą gra od jakiegoś czasu rozkręca się. Według zwiastuna mogli jednak „wstrząsnąć czymś, co się obudziło”, co jest „potężniejsze i przerażające niż wszystko, co moglibyśmy kiedykolwiek zrozumieć”.

Przypuszczalnie Godzilla nie będzie działać jako normalna skórka (chociaż może istnieć jakiś rodzaj kostiumu ze starej szkoły), ale raczej jako gigantyczne zagrożenie, które wędruje po mapie.

Wydaje się to najbardziej oczywistym przypuszczeniem, co się dzieje, ponieważ na razie jedyne, co jest bliskie ostatecznego dowodu, to analiza specjalnej częstotliwości radiowej na końcu zwiastuna i na koncie Call Of Duty na Twitterze, które fani próbowali rozszyfrować.

Wydaje się, że konsensus mówi, że „potwory są prawdziwe”. Samo w sobie niewiele by znaczyło, ale w połączeniu z istniejącymi plotkami o Godzilli i King Kongu wydaje się dość jasne.

Choć crossover na pierwszy rzut oka wydaje się dziwny, obecna sceneria Warzone podczas II wojny światowej jest stosunkowo zbliżona do oryginalnego filmu Godzilla z 1954 roku, chociaż prawdopodobnie on i King Kong będą bazować na swoim wyglądzie z zeszłorocznego filmu Godzilla kontra Kong.

Chociaż filmy „MonsterVerse” były do ​​tej pory tylko średnim sukcesem, a finałem serii będzie Godzilla vs. Kong, film odniósł znacznie większy sukces niż inne, a jego sequel rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Call Of Duty: Studio Vanguard już pracuje nad następną grą – prawdopodobnie nie kontynuacją

WIĘCEJ: Call Of Duty: Warzone nie może obracać map z powodu „szalonych” rozmiarów pobierania, przyznaje deweloper

WIĘCEJ : Activision Blizzard staje w obliczu nowego pozwu o nękanie „kultury przesiąkniętej alkoholem”

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=B88E4CEF44764DA790C8C39B784C0E46&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F04%2F14%2Fwarzone-pacific-season-3-start-date-trailer-teases-godzilla-and-kong-16465643%2F&c=1185652161650108811&mkt=fr-fr