Zwiastun Call of Duty Modern Warfare 2 Warzone 2.0 Reloaded pokazuje mapy i kamuflaże


Sezon 2 Call of Duty Modern Warfare 2 Warzone 2.0 jest tuż za zakrętem i dziś możemy być świadkami tego, czego można się spodziewać po aktualizacji.

Przeładowany to najnowsza aktualizacja do trafienia Strefa wojny 2.0, gdzie są nowe mapy do eksploracji i siania spustoszenia, nowe kamuflaże do odblokowania poprzez wyzwania i nowa broń. Nowa mapa, zatytułowana Himmelmatt Expo, to nowa podstawowa mapa dla wielu graczy 6 na 6 osadzona w środowisku górskim w Europie. Jest też sporo nowych trybów drużynowych, takich jak Strefa zrzutu, w której gracze będą przejmować strefę zrzutu, aby zdobywać punkty w tej drużynowej bitwie. Wszystko albo nic daje ci tylko pistolet bez amunicji i noży do rzucania, a od ciebie zależy, czy zabijesz 20 tylko tymi dwiema broniami. Zabijając graczy, otrzymasz dodatkowe korzyści, takie jak Scavenger, który pozwala zbierać amunicję, której możesz użyć do zniszczenia przeciwnika.

Nowa broń nazywa się Tempus Torrent i jest karabinem wyborowym, takim jak SKS, ale zadaje duże obrażenia i strzela w krótkich odstępach czasu. Nową broń można odblokować, wypełniając wyzwanie związane z bronią w grze lub kupując ją w sklepie w ramach oferty Store Bundle. W trakcie sezonu będzie dodawanych więcej zestawów Store, takich jak Tracer Pack: Padraig’s Pandemonium Bundle, Generation XRK i Raid Bundle Season 02: Deepwater.

Wraz z aktualizacją wprowadzana jest nowa funkcja społecznościowa, która umożliwia graczom automatyczne dołączanie do znajomych po zakończeniu aktywnego meczu. Ta funkcja nazywa się Party Queuing i jest dostępna w menu społecznościowym w grze.

Call of Duty Modern Warfare 2 Warzone 2.0 Gra Reloaded zostanie uruchomiona 15 marca 2023 roku i jest dostępna na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6410d293a88743e1af12b61e7f5e6fcd&url=https%3A%2F%2Ftechraptor.net%2Fgaming%2Fnews%2Fcall-of-duty-modern-warfare-2-warzone-20-reloaded-trailer-shows-maps-and-camos&c=15824439728636415376&mkt=fr-fr