Zwiastun 6 sezonu Warzone zapowiada zniszczenie Verdansk, nowy operator


Call of Duty: Black Ops Zimna wojna oraz Call of Duty: Warzone Sezon 6 jest tuż za rogiem, a Activision zadebiutowało zupełnie nowym zwiastunem, aby zbudować trochę szumu. W zwiastunie otrzymujemy wiele ciekawych wskazówek na temat przyszłych wydarzeń, w tym losu Russella Adlera. Wygląda na to, że Adler jest w bardzo ciężkim stanie, ale jest gotowy do walki ze Stitchem! Plotki sugerują, że Alex Mason będzie kolejnym operatorem gry, a zakończenie zwiastuna dodaje sporo wiarygodności tej teorii. Jednak Activision nie potwierdziło tego bezpośrednio, do chwili pisania tego tekstu.

Nowy zwiastun Call of Duty Season 6 można znaleźć w zamieszczonym poniżej tweecie.

Dla tych, którzy nie znają Alexa Masona, postać zadebiutowała w pierwszym Call of Duty: Black Ops jako bohater gry. Od tego czasu Mason pojawił się w wielu grach Call of Duty, w tym Zimna wojna w Black Ops jako postać drugoplanowa. Niektórzy gracze odpowiedzieli na powyższy tweet, pytając, dlaczego Mason nie miał większej obecności w Zimna wojna w Black Ops oraz Strefa wojny wcześniej. Bez względu na uzasadnienie wygląda na to, że postać powróci w wielkim stylu!

Obecność Masona w zwiastunie jest interesująca, ale widzimy też eksplozje w Verdansk. Uwolnienie Call of Duty: Straż przednia zobaczy nową mapę dodaną do Call of Duty: Warzone, i wygląda na to, że Activision wkrótce przygotowuje się do zmiany scenerii. Oczywiście dla niektórych graczy zmiana mapy z Verdansk na mapę Pacyfik nie nadejdzie wystarczająco szybko! Call of Duty: Black Ops Zimna wojna oraz Strefa wojny Sezon 6 zadebiutuje 7 października, więc miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości otrzymamy kilka odpowiedzi.

Call of Duty: Warzone jest obecnie dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC. Możesz sprawdzić całą naszą poprzednią relację z gry tutaj.

Czy dobrze się bawiłeś? Call of Duty: Warzone? Co myślisz o nowym zwiastunie? Daj nam znać w komentarzach lub udostępnij bezpośrednio na Twitterze pod adresem @Marcdachamp rozmawiać o wszystkich grach!

Source : https://comicbook.com/gaming/news/call-of-duty-warzone-black-ops-cold-war-season-6-trailer-verdansk-destruction-alex-mason-operator/