Zniknięcie trybu gry Plunder w Warzone

Gdzie podział się tryb Plądrowania w Warzone?

Jeśli zastanawiasz się, co stało się z trybem gry Plunder w Warzone i dlaczego nie możesz go obecnie znaleźć w grze, to dobrze trafiłeś. Jak zapewne wiecie, Plunder to tryb gry w Warzone, w którym drużyny walczą z czasem, a inne drużyny, aby zebrać dwa miliony dolarów w gotówce i wygrać grę.

Jest to jeden z podstawowych trybów gry, z którego gracze korzystają w Warzone od czasu jego dodania do gry. Jednak tryb Plunder został niespodziewanie usunięty z gry 4 stycznia.

Zatem czytaj dalej nasz przewodnik, wyjaśniając, gdzie poszedł tryb gry Plunder w Warzone, jednocześnie zajmując się jego możliwym ponownym pojawieniem się.

Zastąpienie trybu Grabieży Blokadą

Tryb gry Warzone’s Plunder został zastąpiony przez Lockdown w ramach cotygodniowej aktualizacji playlisty 4 stycznia 2024 r. Tryb gry nie jest już dostępny w Warzone, a zamiast tego mamy tryb Lockdown, w którym 36 graczy walczy ze sobą na mapie Vondel, gdzie głównym celem jest zajęcie i utrzymanie obszarów.

Możliwość powrotu trybu Plunder

W przeciwieństwie do tradycyjnego trybu Battle Royale, tryb Lockdown przypomina tryb gry Hardpoint. Biorąc to pod uwagę, chociaż wiemy, że tryb gry Plunder jest jednym z najlepszych trybów w Warzone, który uwielbia wielu graczy, dopóki nie powróci z kolejną aktualizacją playlisty, zalecamy obstawienie trybu Lockdown, szczególnie dla nowych graczy, ponieważ jest on idealny do szybkiego Poziomowanie i broń.

Tak, tryb gry Plunder powróci do Warzone wraz z przyszłą aktualizacją playlisty. Nie musisz więc panikować, że zostanie trwale usunięty z gry.

Rotacja list odtwarzania to powszechna cecha Warzone, która została wdrożona, aby gracze mogli od czasu do czasu doświadczyć różnych trybów gry, zamiast skupiać się na jednym lub dwóch trybach. W chwili pisania tego tekstu nie mamy oficjalnych szczegółów na temat tego, kiedy dokładnie tryb Plunder zostanie dodany do Warzone. Biorąc jednak pod uwagę reakcję społeczności, być może wkrótce ponownie zobaczymy ten tryb gry.

To wszystko, co musisz wiedzieć o rozpoczęciu trybu gry Plunder w Warzone. Skoro tu jesteś, może rzucisz okiem na nasz sprzęt DG-56, który jest absolutnie zabójczy w Urzykstanie?

Źródło: www.ggrecon.com