Rebirth Island powraca – ale tylko do Warzone Mobile

Rebirth Island nie wraca do Warzone 2, ale do Warzone Mobile

Ukochana mapa Resurgence Rebirth Island powraca, ale nie do Warzone 2. Kiedy Warzone 2 wystartowało w listopadzie, Infinity Ward kontrowersyjnie usunął Rebirth Island. Caldera zastąpiła Verdansk podczas COD: Vanguard i od tego czasu fani błagają o jej powrót. Activision potwierdziło, że Verdansk jest mapą namiotową dla nadchodzącej gry Battle Royal Warzone Mobile.

Rebirth Island w Modern Warfare 2

Baza danych odkryła odniesienia do Rebirth Island w plikach Modern Warfare 2. Członkowie społeczności mieli nadzieję, że będzie się różnić od Verdansk, ale niestety wygląda na to, że mapa jest traktowana w ten sam sposób. Rebirth Island nie pojawi się w Warzone 2.

Rebirth Island pojawi się w Warzone Mobile

Podczas aktualizacji wymaga ponownego uruchomienia podcastu, CharlieIntel potwierdzono: „Rebirth Island pojawi się w Warzone Mobile, a nie w Warzone 2”. Gracze nie przyjęli tej wiadomości dobrze. Mimo że COD Mobile może pochwalić się imponującą bazą graczy, gracze nie mogli zrozumieć, dlaczego twórcy wypuścili dwie kultowe mapy na urządzenia mobilne, a nie na konsole i PC.

Data premiery Warzone Mobile

Jeśli chodzi o to, kiedy gracze będą mogli w końcu zdobyć Warzone Mobile, może jeszcze długo czekać. 9 maja CharlieIntel poinformował: „Data premiery Warzone Mobile w App Store została zmieniona z oczekiwanego 15 maja 2023 r. na obecnie oczekiwany 1 listopada 2023 r.”.

Dostarczymy aktualizację, gdy dowiemy się więcej o losach Wyspy Odrodzenia i jej przyszłości w Warzone.

Zródło: Dexerto.