Rebirth Island powraca w Warzone Mobile – Activision potwierdza

Rebirth Island nie powróci do Warzone 2, ale pojawi się w Warzone Mobile

Według CharlieIntel, ukochana mapa Resurgence Rebirth Island powraca, ale nie w sposób, na jaki mieli nadzieję niektórzy fani Warzone 2. Infinity Ward kontrowersyjnie usunął Rebirth Island, gdy Warzone 2 wystartowało w listopadzie. Caldera zastąpiła Verdansk, a fani błagają o jej powrót od tego czasu.

Activision potwierdziło, że Verdansk będzie mapą namiotową dla nadchodzącej gry Battle Royal Warzone Mobile. Jednakże, członkowie społeczności nie przyjęli tej wiadomości dobrze. Rebirth Island pojawi się w Warzone Mobile NIE w Warzone 2. Mimo że COD Mobile może pochwalić się imponującą bazą graczy, gracze nie mogli zrozumieć, dlaczego twórcy wypuścili dwie kultowe mapy na urządzenia mobilne, a nie na konsole i PC.

Rebirth Island nie pojawi się w Warzone 2

Podczas aktualizacji wymagającej ponownego uruchomienia podcastu, CharlieIntel potwierdziło, że Rebirth Island pojawi się w Warzone Mobile, a nie w Warzone 2. Członkowie społeczności mieli nadzieję, że mapa będzie się różnić od Verdansk, ale niestety wygląda na to, że mapa jest traktowana w ten sam sposób.

Możliwa data premiery Warzone Mobile

Jeśli chodzi o to, kiedy gracze będą mogli w końcu zdobyć Warzone Mobile, może jeszcze długo czekać. 9 maja CharlieIntel poinformował, że data premiery Warzone Mobile w App Store została zmieniona z oczekiwanego 15 maja 2023 r. na obecnie oczekiwany 1 listopada 2023 r.

„Wiem, że urządzenia mobilne mają dużą publiczność, ale moim zdaniem to bzdura” — argumentował fan Warzone. Jeśli mogą przywrócić Verdansk i odrodzenie na urządzenia mobilne, to tam zero wymówek, by nie przynosić ponownie konsoli i komputera” – drugi użytkownik.

Dostarczymy aktualizację, gdy dowiemy się więcej o losach Wyspy Odrodzenia i jej przyszłości w Warzone.

Źródło: Dexerto.