Zmiany w sezonie 2 Warzone 2 wydają się krokiem wstecz


Infinity Ward ogłasza kilka zmian w sezonie 2, ale te w Call of Duty: Warzone 2 mogą nie być tak pozytywne, jak się wydaje.


Obie Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz Call of Duty: Warzone 2 borykają się w ostatnich tygodniach. Chociaż te pierwsze sprzedawały się wyjątkowo dobrze, a drugie osiągnęły imponujące kamienie milowe pod względem liczby graczy zaraz po wydaniu, wielu od tego czasu odeszło od gier z wielu powodów. Brak treści jest wymieniany jako główny powód Call of Duty: Modern Warfare 2walki, ale Call of Duty: Warzone 2Problemy z grą są nieco bardziej zróżnicowane – a planowane poprawki nie przypadną do gustu wszystkim.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Żeby było jasne, potwierdzenie większej zawartości DMZ i zmian balansu jest niewątpliwie dobrą rzeczą, podobnie jak powrót rozgrywki na małą skalę z nadchodzącą mapą Resurgence. Jednak dwie inne ogłoszone zmiany sprawią, że gra będzie bardziej przypominać oryginał Strefa wojny. Dla tych, którzy kochali tę grę, to dobra wiadomość, ponieważ wielu otwarcie mówiło o chęci powrotu do formy. Niestety, pozostawia to tych, którzy rozgrzewali się do nowej mechaniki, nie ma szczęścia i widzi Call of Duty: Warzone 2 tracąc rzeczy, które odróżniają go od poprzednika.

POWIĄZANE: Każda plotka i wyciek Call of Duty: Warzone 2 sezonu 2 do tej pory


Gułag i plecaki 2 na 2 nadały Warzone 2 odrębną tożsamość

operatorzy call of duty warzone 2

Gułagi 2 na 2 niewątpliwie miały swoje problemy. Gracze od czasu do czasu utknęli z odchodzącymi i postawili się w scenariuszu 2 na 1 lub utknęli z wyjątkowo złym kolegą z drużyny, który stawiał ich w niekorzystnej sytuacji. Wielu osobom ten pomysł nie podobał się od samego początku, ponieważ nie była to już bitwa 1 na 1 skupiająca się na indywidualnych umiejętnościach. Jednak dla niektórych koncepcja miała urok. To było świetne miejsce do wykorzystania Call of Duty: Warzone 2czat zbliżeniowy, ponieważ nawiązanie krótkiej więzi lub rywalizacja z przypadkowym graczem była zabawna. Więzień również był unikalną koncepcją, ale trudno sobie wyobrazić, żeby działał równie dobrze w Gułagu 1 na 1.

Jednak chociaż większość preferowała stary styl Gułagu, społeczność jest znacznie bardziej podzielona co do usunięcia systemu plecaków. Call of Duty: Warzone potwierdzono, że powraca do starego systemu łupów w sezonie 2, w którym gracze upuszczają stos łupów na ziemię za każdym razem, gdy umierają. Dla niektórych graczy ten system był lepszy, ponieważ czuli, że szybciej było przejrzeć wszystkie łupy i wybrać najlepsze elementy, zamiast zatrzymywać się i przeszukiwać plecak, który mógł być pełen bezużytecznych przedmiotów.

Jednak funkcjonalność plecaka miała swoje mocne strony, a naprawienie błędów i problemów z systemem mogło znacznie przyczynić się do jego popularyzacji. Dodatkowa organizacja systemu plecaków sprawiła, że ​​gracze nie podnieśli przypadkowo przedmiotów, których nie chcieli, co prawdopodobnie stanie się w przypadku upuszczonych łupów, ponieważ niechciane przedmioty mogą spaść na lepszą broń lub upragnioną passę. Wybranie najlepszych elementów może być szybsze, ale sortowanie wszystkiego może okazać się trudne. Poza tym fakt, że splądrowanie plecaków zajęło trochę czasu, stanowił kolejne ryzyko dla pojedynku Battle Royale o wysoką stawkę.

Nawet niedawno ogłoszone zmiany waluty – które sprawią, że krople gotówki będą bardziej rozpowszechnione i kupią tańsze przedmioty na stacjach – mogą zmienić cały charakter gry. Ostatecznie te dostosowania łączą się, aby je wprowadzić Call of Duty: Warzone 2 czuć się mniej jak nowa gra, a bardziej jak kontynuacja oryginału Call of Duty: Warzone. Biorąc pod uwagę, że stary styl rozgrywki jest nadal dostępny w wersji samodzielnej Call of Duty: Warzone Caldera, rozpoczęcie gry w nową grę dokładnie tak, jak w starą, to dziwna decyzja. Powrót do starego stylu łupów, Gułagu i waluty może z łatwością doprowadzić do skarg, że gra również się zestarzeje, zapewniając, że programiści utkną między młotem a kowadłem.

Call of Duty: Warzone 2nadchodzące zmiany mogą odzyskać graczy, którym brakowało starego stylu, ale mogą zmusić tych, którzy dorastali, do docenienia nowej pętli rozgrywki. Call of Duty: Warzone 2, na dobre i na złe, znacznie różniło się od swojego poprzednika i wydawało się, że istnieje jasna wizja zrobienia czegoś świeżego. Teraz wygląda na to, że Infinity Ward i Raven Software rezygnują z tego podejścia, poddając się wokalnej części bazy graczy. Innowacje zawsze będą ryzykowne, ale ważne jest, aby franczyza pozostała świeża. Niestety część pt Call of Duty Grono fanów, którym spodobały się główne zmiany, ma pecha, ponieważ ci, którzy chcą więcej tego samego, od Strefa wojny 2 dostają to, czego pragnęli.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X.

WIĘCEJ: Żadna nowa gra Call of Duty w 2023 roku nie przerwałaby 17-letniej passyŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63cf119ae71548cea7535bfd0f185e5c&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-gulag-looting-changes-bad%2F&c=9238729481784153492&mkt=fr-fr