Zestaw Snoop Dogga jest już dostępny w Warzone i Vanguard


Nie ma lepszego dnia na przekazanie tych wiadomości niż 20 kwietnia. Jeśli jesteś fanem hip-hopu i Call of Duty, to pakiet dla Ciebie został oficjalnie wrzucony do Warzone i Vanguard. Od teraz możesz kupić Pakiet Snoop Dogga ze sklepu w grze, pod pełną nazwą „Pakiet Tracer: Pakiet operatora Snoop Dogg”. Pozwoli ci to biegać po Calderze, Rebirth Island i mapach Vanguard jako jedyny Snoop Dogg.

Aha, możesz też szaleć z jedną z jego charakterystycznych broni: Rozpruwaczem Bonga, Blingiem Zachodniego Wybrzeża i „Tha Sniznit”.

Porozmawiajmy o Pakiet Snoop Dogga i zdecyduj, czy dzięki temu pakietowi lepiej wyjdzie świat Call of Duty.

Jak odblokować pakiet Snoop Dogg

Najpierw zacznijmy ten mini-przewodnik, pokazując zwiastun pakietu Snoop Dogg. To świetna wizytówka dla osób lubiących Karabin szturmowy West Coast Blingi to doskonały sposób na zmarnowanie trzydziestu sekund 20 kwietnia.

Na szczęście, podobnie jak pakiet Scream w Warzone, pakiet Snoop Dogg jest w pełni nagłośniony i wspierany przez samego człowieka. Trzeba przyznać, że jest to dobrze zaprojektowany pakiet, a model postaci dla Snoopa wygląda całkiem imponująco. To nie jest pierwsza wycieczka Snoop Dogga w świecie Call of Duty, ponieważ w Ghosts z 2013 roku Snoop Dogg współpracował z Activision, aby stworzyć pakiet głosowy komentatora.

Jak więc odblokować Pakiet operatora Snoop Dogg w Call of Duty Warzone i Vanguard?

Cóż, to proste – kupujesz pakiet. Nie ma tu innych wymagań poza rozstaniem się z 2400 punktami COD, czyli: mniej więcej równa około 15 USD/15 GBP. Jeśli chcesz krążyć po mapie jako „TF 420”, którego hobby są wymienione jako „słuchanie K-popu, palenie i malowanie”, wystarczy kupić pakiet Snoop Dogg teraz.

Czy pakiet Snoop Dogg jest tego wart?

Od dwóch lat fani Call of Duty Warzone często zakręciło się w głowie z powodu wielu pakietów i paczek wydawanych w sklepie w grze. Pojawiły się przełomowe skórki, eteryczne, nieziemskie postacie i stosunkowo przyziemne kreacje. Chociaż niektóre z tych pakietów mogą być niezwykle drogie, zawsze wydają się być mile widziane i doceniane przez przeciętnego fana Call of Duty.

Chociaż nie pomogą ci stać się lepszym w Warzone, są interesujące, nawet jeśli przez kilka minut.

Mając to na uwadze, skórka operatora Snoop Dogga będzie prawdopodobnie jedynym strojem, który będziesz nosił w nadchodzących tygodniach. Jest to platforma oparta na trendach i każdy chce mieć najnowsze rzeczy. Jeśli w nadchodzących dniach wpadniesz do Rebirth lub Caldera, spodziewaj się, że zostaniesz zabrany przez snajpera Bong Ripper, karabin szturmowy West Coast Bling i pistolet maszynowy Tha Shiznit. To mnóstwo przedmiotów, których możesz użyć, aby w pełni wyposażyć swój Operator Snoop Dogga podczas próby zabezpieczenia torby zarówno w Warzone, jak i Vanguard.

Baw się dobrze, operatorzy.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=E16820523B4C4AD29F64F1A1A6433DBD&url=https%3A%2F%2Fwww.esports.net%2Fnews%2Fcod%2Fsnoop-dogg-bundle-warzone%2F&c=10177191003759114365&mkt=fr-fr