Zdominuj Warzone 2 dzięki przerażającemu zestawowi Kastov 762 od JGOD

Najlepsza konfiguracja dla Kastov 762 zalecana przez JGOD

Po kilku zmianach w różnych broniach w grze, mistrz Call of Duty, JGOD, zastanowił się nad najlepszą konfiguracją dla broni szturmowej. W tym artykule przedstawimy Ci kompilację Kastov 762 zalecaną przez JGOD w aktualnej meta.

JGOD wyrobił sobie markę, dostarczając najlepszą zawartość do Warzone 2, niezależnie od tego, czy są to kompilacje broni, wiadomości czy intensywne mecze. Jeśli chodzi o Kastov 762, twierdzi, że jest to „wszechstronny we wszystkich obszarach”, „szczególnie dla trio”.

Dużą zaletą tej broni jest szybkość przeładowania, która pozwala szybko wrócić do akcji, korzystając z tej łatwej w sterowaniu broni.

Zalecana konfiguracja

Oto konfiguracja zalecana przez JGOD dla Kastov 762:

Pysk: ZLR Talon 5+ (+0,54 w pionie, +0,77 w poziomie)

beczka: Lufa KAS-10 584MM (+0,37 w pionie, -0,25 w poziomie)

Podlufa: FTAC Ripper 56 (+0,59 w pionie, +0,28 w poziomie)

Czasopismo: Magnes okrągły 45 (bez precyzyjnej regulacji)

Optyczny: AIM OP-V4 (+0,77 w pionie, -1,65 w poziomie)

Na filmie porównuje tę broń szturmową z TAQ V, TAQ 56, RAPP H, Sakin MG38, Cronen Squall i M13B, który jest ulubieńcem fanów. Wszystkie te opcje są solidne, jeśli szukasz czegoś innego.

Wniosek

Kastov 762 w tej konfiguracji zalecanej przez JGOD to doskonały wybór dla graczy Call of Duty. Duża prędkość przeładowania i łatwość sterowania sprawiają, że jest to wszechstronna i skuteczna broń na polu bitwy. Wypróbuj i przekonaj się, jakie niesamowite rezultaty możesz uzyskać.

CZYTAJ WIĘCEJ : Jak zdobyć kod do bety Modern Warfare 3 za darmo

Źródło: www.bing.com