Zdobądź i użyj klucza Houseboat w Call of Duty: Warzone 2 DMZ

Odblokowywanie drzwi i skrzyń w Call of Duty: Warzone

Klucze Call of Duty są niezbędne do otwierania drzwi, budynków, skrzyń, pomieszczeń i innych zamkniętych przestrzeni, które zawierają cenne przedmioty lub są potrzebne do ukończenia wyzwań. Klucze te są zwykle rozproszone po mapach, takich jak Al Mazrah, Vondel i Ashika, w różnych interesujących miejscach, które gracze mogą znaleźć, ale inne można kupić w stacjach zakupów.

Znaczenie klucza do łodzi mieszkalnej

Klucz do łodzi mieszkalnej to klucz znaleziony na mapie Vondela, który odblokowuje łódź mieszkalną. Chociaż posiadanie łodzi mieszkalnej nie jest konieczne w COD, zapewnia ona dobry sposób na ucieczkę, gdy pole bitwy staje się zbyt intensywne. Dodatkowo klucz do łodzi mieszkalnej otwiera unikalną skrzynię zawierającą cenne łupy i kolejny klucz.

Znalezienie klucza do łodzi mieszkalnej w strefie DMZ

Znalezienie klucza do łodzi mieszkalnej w strefie zdemilitaryzowanej nie jest proste, ponieważ można go znaleźć w różnych miejscach na mapie wraz z innymi kluczami. Na szczęście istnieje kilka sposobów na znalezienie klucza do łodzi mieszkalnej, w tym:

  • Łup: Gracze mogą zdobyć klucz do łodzi mieszkalnej, przeszukując skrzynki, apteczki i przedmioty pozostawione przez sztuczną inteligencję po ich pokonaniu. Szukaj jak najwięcej, aby zarobić pieniądze i inne klucze, takie jak klucz do parkowania roweru.
  • Misja punktu bezpieczeństwa: Gracze, którzy ukończą misję Safe Point, zdobędą klucz do łodzi mieszkalnej i 7500 PD. Klucz jest w idealnym stanie, co oznacza, że ​​gracze mogą go użyć 3 razy.
  • Misja HVT: Misja ta nagradza graczy losowym kluczem do dowolnej lokalizacji, dlatego warto ją ukończyć, aby zdobyć klucz do łodzi mieszkalnej.
  • Budynki: Budynki Vondela prawdopodobnie będą zawierać klucz do łodzi mieszkalnej, więc gracze powinni je przeszukać.

Należy pamiętać, że klucza do łodzi mieszkalnej nie można znaleźć w konkretnym miejscu, a gracze muszą kontynuować poszukiwania, przeszukiwać i wykonywać misje, aby go znaleźć. Może to wymagać kilku prób, ale nie powinno zniechęcić graczy, jeśli spędzą czas w Vondel, wykonując misje i zbierając łupy.

Jak korzystać z klucza do łodzi mieszkalnej

Po zdobyciu klucza do łodzi mieszkalnej gracze mogą udać się do straży pożarnej w Vondel w sektorze C5 mapy, aby znaleźć łódź mieszkalną. Jest brązowy, ma numer 28 i ma meble ogrodowe na dachu. Klucza do łodzi mieszkalnej można użyć do otwarcia zamkniętych drzwi i uzyskania dostępu do łodzi mieszkalnej.

W środku znajdziesz pomarańczowe skrzynki z pieniędzmi i kolejnym kluczem. Zdobądź te przedmioty, ponieważ przydadzą się w postępie w grze, a gracze będą mogli znaleźć inne klucze, takie jak klucz administratora fabryki, w kompleksie Kościej.

Źródło: gamerant.com