„Zdjęcia ślubne do pobrania muszą zostać usunięte…” – fani Call of Duty z niedowierzaniem w ogromnym rozmiarze Warzone 2


Seria Call of Duty jest teraz naprawdę wymarzona, zwłaszcza po wielkiej premierze Modern Warfare II w zeszłym miesiącu. A teraz przygotowana jest dalsza ekspansja w Warzone 2. Druga propozycja z segmentu battle royale serii zadebiutuje już niebawem.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Pomimo szumu o Warzone 2, niektórzy fani są rozczarowani grą jeszcze przed jej oficjalną premierą. Powodem ich smutku jest ogromny rozmiar battle royale. Znający pamięć masową po prostu nie mogą uwierzyć, że Warzone 2 w połączeniu z Modern Warfare II pochłonie ogromną ilość miejsca na ich urządzeniach.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Fani Call of Duty nie mają pojęcia, ile miejsca pochłonie Warzone 2

Renomowany informator niedawno poinformował o ogólnym rozmiarze oczekiwanego battle royale. Odpowiedni Zaktualizuj Lumię, na Twitterze, Warzone 2 wymaga do zainstalowania ponad 110 GB pojemności. Aby być precyzyjnym, gra wymaga 115 GB, jak wspomniano na oficjalnej stronie tytułu w Xbox Store.

Cóż, to duże wymaganie, aby gra prawidłowo się uspokoiła. Oznacza to również, że po premierze Warzone 2 ogólny rozmiar Call of Duty Modern Warfare II również wzrośnie wykładniczo. Po nadejściu battle royale, na niektórych platformach, jeśli nie na wszystkich, rozmiar może wzrosnąć do prawie 200 GB.

NURKUJ GŁĘBIEJ

„To takie rozczarowanie” – społeczność Call of Duty jest podzielona po tym, jak Modern Warfare II ujawniło przebudowę systemu rankingowego Prestige

2 dni temu

Pewnie dlatego niektórzy fani w mediach społecznościowych nie są zadowoleni. Wyrazili rozczarowanie ogromnym śladem gry po tym, jak pojawiły się pierwsze wiadomości. Niektórzy fani tak bardzo boją się utraty pamięci, że nic nie mogą na to poradzić.

Inni mają co najmniej poważny dylemat. Nie mogą zdecydować, czy zachować Modern Warfare II, czy tylko Warzone 2 później. Są też tacy, którzy nie mogą wymyślić rozwiązania do zarządzania przestrzenią dyskową. „Muszę usunąć zdjęcia ślubne, żeby pobrać tego złego chłopca. Spoczywaj w pokoju”, napisał jeden użytkownik.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Call of Duty Warzone 2 zostanie wydane 16 listopada 2022 roku. Gracze mogą go wstępnie załadować 14 listopada na wszystkich obsługiwanych platformach.

OBEJRZYJ TĘ OPOWIEŚĆ: nad 5 Gry Call of Duty kiedykolwiek

Źródło : https://hitechglitz.com/downloadable-wedding-photos-must-be-deleted-call-of-duty-fans-in-disbelief-at-warzone-2s-massive-size/