Zbuduj PG JGOD Kastov 762, aby zmiażdżyć Warzone 2

Odkryj najlepszy karabin szturmowy w Call of Duty według JGOD

JGOD Kastov 762: karabin szturmowy, którego nie można przegapić

Po kilku poprawkach w różnych rodzajach broni w grze, specjalista od Call of Duty, JGOD, rozpoczął szczegółowe poszukiwania najlepszego karabinu szturmowego. W tym artykule przedstawimy Ci zalecane przez JGOD wyposażenie dla Kastova 762, które obecnie najlepiej pasuje do meta, na podstawie jego najnowszego filmu na YouTube.

JGOD zyskał reputację dzięki dostarczaniu najlepszych treści Warzone, niezależnie od tego, czy są to wyposażenie, wiadomości, czy intensywne rozgrywki. Jeśli chodzi o Kastova 762, mówi, że jest to „uniwersalna broń sama w sobie”, „szczególnie dla trio”.

Dużą zaletą tej broni jest jej prędkość przeładowania według JGOD. Pozwala szybko wrócić do akcji dzięki tej łatwej w sterowaniu broni.

Ładowanie zalecane przez JGOD

Oto różne części stanowiące obciążenie zalecane przez JGOD dla Kastov 762:

Cichy : ZLR Talon 5+0,54, +0,77

Armata: Lufa KAS-10 584MM +0,37, -0,25

Działo podrzędne: FTAC Ripper 56+0,59, +0,28

Ładowarka: 45 okrągły magazynek

Optyka: CEL OP-V4+0,77, -1,65

W całym filmie JGOD porównuje ten karabin szturmowy z TAQ V, TAQ 56, RAPP H, Sakin MG38, Cronen Squall i ulubionym przez fanów M13B. Jeśli szukasz czegoś nieco innego, wszystkie te opcje są solidne.

Postępując zgodnie z zaleceniami JGOD, powinieneś być dobrze przygotowany, aby stawić czoła wyzwaniom Call of Duty. Nie marnuj więc chwili i wypróbuj ten zestaw już teraz!

Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się, jak zdobyć kod do bety Modern Warfare 3 za darmo.

Źródło: www.bing.com