Zaryzykuj 30-dniowy zakaz, korzystając z tego pakietu mobilnego Warzone

Warzone Mobile to strzelanka pierwszoosobowa opracowana przez Activision i wypełniona licznymi strojami i pakietami, które możesz dostosować dla swoich Operatorów. Jednak szczególnie jeden pakiet robi furorę w społeczności, ponieważ ci, którzy go kupią i użyją, zostaną wykluczeni z gry na 30 dni, oprócz otrzymania dołączonego stroju.

Pakiet Tracer: Nie słychać zła

Pakiet Tracer: Hear No Evil, który zawiera strój z motywem małpy, a także różne akcesoria, takie jak amulety szczęścia, plany broni i karty do gry, zakazuje graczom korzystania z gry na 30 dni, jeśli go założą. Na chwilę obecną Activision nie podało oficjalnie powodu tych zakazów. Niektórzy spekulują, że dzieje się tak dlatego, że pakiet ten nie powinien być obecnie dostępny w grze.

Bez refundacji

Jednocześnie wygląda na to, że Activision nie zwróci pieniędzy graczom, którzy zakupią ten pakiet. Oznacza to więc, że jeśli go kupisz, otrzymasz bezużyteczny strój i dodatki. Ponadto nie jest jasne, kiedy pakiet Hear No Evil Pack będzie wreszcie dostępny, więc przez jakiś czas możesz nie mieć możliwości jego wyposażenia. Jest jednak wysoce prawdopodobne, że zostanie on udostępniony przed premierą Modern Warfare 3.

Czekam na Modern Warfare 3

Czekając na premierę kolejnej części serii Call of Duty, możesz zapoznać się z naszymi przewodnikami na temat trybu Zombie w MW3, funkcji przesyłania danych w Modern Warfare 3 i listy postaci w Modern Warfare 3.

Źródło: www.bing.com