Zapomniany pistolet maszynowy z zimnej wojny jest nadal jedną z najbardziej dominujących broni w Warzone


Opublikowany: 2022-11-02T09:59:39

Zaktualizowano: 2022-11-02T09:59:50

Meta Warzone może nadal być zdominowana przez pistolety Call of Duty: Vanguard, ale jest też pod radarem SMG z zimnej wojny, który wciąż podnosi niektórych graczy do zwycięstwa.

Jesteśmy coraz bliżej momentu, w którym Call of Duty: Warzone wreszcie przekaże klucze do Warzone 2 i pozwoli graczom doświadczyć zupełnie nowego battle royale.

Podczas gdy wielu graczy grindowało w Modern Warfare 2 i przygotowywało się do Warzone 2, wciąż jest wielu innych, którzy jeszcze nie opuszczą Caldery i Rebirth Island. Wyciskają każdą ostatnią kroplę z Battle Royale.

Mimo że wielu z tych graczy nadal używa broni z Call of Duty: Vanguard, istnieją bronie z Modern Warfare i Black Ops Cold War, które nadal mogą wykonać zadanie. Obejmuje to UGR.

Najlepsze wyposażenie UGR w Warzone Pacific Season 5 Reloaded

Zgadza się, jeśli byłeś jednym z tych graczy, którym podobał się UGR, gdy został wydany jako część sezonu 3 zimnej wojny, być może wkrótce zechcesz do niego wrócić.

Dlaczego pytasz? Cóż, według WZRanked, SMG może mieć tylko 0,20 współczynnika wyboru, ale jego współczynnik zabójstw/śmierci i współczynnik wygranych są o wiele wyższe. Ma współczynnik wygranych 3,27 i 1,12 KD, co plasuje się tuż poza pierwszą dziesiątką w obu kategoriach. Tak więc wykwalifikowani gracze osiągają dzięki temu wyniki.

Tym, co czyni SMG jeszcze bardziej interesującym, jest to, że nie ma innego buildu dla KD lub wskaźnika wygranych, jak inne bronie. W obu przypadkach jest dokładnie tak samo, więc możesz szybko się z tym uporać, jeśli przez jakiś czas przebywałeś z dala od UGR.

Aktywacja

UGR to nadal solidny wybór w Warzone.

Ta konfiguracja zawiera klasyczny tłumik GRU, lufę 10,7′ Task Force, Tiger Team Spotlight, uchwyt Bruiser Grip i magazynek Explosive Flechettes.

Tak więc, jeśli masz odblokowany i wyrównany UGR, wyjmij go z powrotem na przejażdżkę. To może po prostu cię zaskoczyć po raz kolejny.Źródło : https://www.dexerto.com/call-of-duty/forgotten-cold-war-smg-is-still-one-of-warzones-most-dominant-weapons-1974098/