Zachód słońca na Warzone Rebirth Island sprawia, że ​​gracze są oślepieni wściekłością


Warzone Rebirth Island jest ostoją gry Battle Royale, dając tym, którzy nie lubią Calderry, opcję rozegrania mniejszej, bardziej intensywnej bitwy ze swoimi przyjaciółmi. Jednak w najnowszej aktualizacji Raven Software wprowadziło pewne zmiany w oświetleniu wokół wyspy, które wywołały poważne obawy wśród graczy.

Zachody słońca. Są czymś niemal powszechnie kochanym przez ludzi, bezpośrednio symulując tę ​​część naszego mózgu, która doświadcza radości i cudownej kontemplacji istnienia. To znaczy, najwyraźniej, chyba że jesteś graczem Call of Duty Warzone i zostajesz przeniesiony znikąd, ponieważ nie widzisz.

Zmiana na mapie Rebirth Island tworzy miękkie oświetlenie i niskie słońce na niebie – na pewno klimatyczne, ale być może nie idealne do intensywnej, szybkiej walki. Ogólny konsensus z dyskursu na Reddicie jest taki, że zmiany wyglądają uroczo, ale ostatecznie powodują gorsze wrażenia z gry, a jeden użytkownik ujął to wprost: „Nienawidzę tego, zła widoczność do wykrywania wrogów”.

Pomysł, że patrzenie na wschód powoduje spalenie siatkówki, nie jest, moim zdaniem, całkowitą katastrofą – raczej stanowi unikalny problem taktyczny do przezwyciężenia. Jeśli wszyscy mają takie same problemy z widocznością, dlaczego nie wykorzystać tego na swoją korzyść i podejść od strony słońca, maskując swoje podejście i eliminując wroga, zanim jeszcze zorientują się, że tam jesteś? Weź kartkę z książki tego gracza: „Kopię klimat zachodu słońca. Tylko ja, margarita i około 210 sztuk amunicji AR na dobry dzień.

Ta aktualizacja wydaje się być ostatnią zmianą w BR przed wydaniem sequela za kilka miesięcy, więc myślę, że to całkiem trafne, że słońce zachodzi nad Warzone, przynajmniej na razie.

Dla tych, którzy walczą do końca, jak najlepiej wykorzystaj swój ekwipunek i zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych konfiguracjach sezonu Warzone 5. Jeśli chodzi o sezon 5, być może zauważyłeś dziwnie wyglądający karabin laserowy na przepustce bojowej; odblokowanie go jest proste, ale uzyskanie z niego wszystkiego, co najlepsze, już nie. Przeczytaj najlepszy przewodnik po wyposażeniu w Warzone EX1, aby poruszać się po wszechstronnym, ale mylącym, futurystycznym projektorze.Źródło : https://www.pcgamesn.com/call-of-duty-warzone/rebirth-sunset