Zabawny klip z Call of Duty: Warzone 2 pokazuje, jak gracz zostaje zabity przez helikopter, który przechodzi przez ściany


A Call of Duty: Warzone 2 gracz przesłał śmieszny klip przedstawiający helikopter przebijający się przez ścianę i zabijający innego gracza. Druga rata w Call of Duty: Warzone seria została dopiero co wydana, więc nierzadko zdarzają się sporadyczne błędy. Jednak ten, na który napotkała ta dwuosobowa drużyna, był nie tylko bardzo niezwykły, ale wyczucie czasu było idealne, biorąc pod uwagę to, o czym duet mówił na kilka sekund przed tym, jak to się stało.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Nowo wydany Call of Duty: Warzone 2 to gra Battle Royale drugiej generacji firmy Activision oparta na Call of Duty: Modern Warfare 2. Dzieli silnik, a także większość treści Nowoczesna wojna 2, ale jest darmowy i nie ma kampanii dla jednego gracza. W Call of Duty: Warzone 2 gracze wkraczają na ogromną mapę znaną jako Al Mazrah, na której walczą w stylu Battle Royale, aby być ostatnim stojącym.

W klipie opublikowanym na Reddicie dwuosobowa drużyna schroniła się w wielopiętrowym budynku na lotnisku Al Malik w południowo-wschodniej części Strefa wojny 2jest Al Mazrah. Wróg wezwał precyzyjny nalot wokół lokalizacji, który jest przekazywany zespołowi na ekranie. Kiedy dwuosobowa drużyna czeka na nalot wroga na budynek, helikopter przelatuje przez ścianę. Helikopter wydaje się przypadkowo przebijać przez ścianę, jakby w ogóle nie istniał, i natychmiast zabija jednego z członków zespołu.

Jest to zdecydowanie jedna z dziwniejszych usterek widzianych z Strefa wojny 2 ale tym, co sprawia, że ​​klip jest jeszcze bardziej niezapomniany, jest dyskusja, która miała miejsce tuż przed. Tak się złożyło, że dwaj koledzy z drużyny dyskutowali, czy można zabić przez ściany. Pierwszy z nich mówi, że nie widzieli jeszcze nikogo zabitego przez ściany, drugi odpowiada szybko, że widział, jak to się stało. Gdy tylko gracz skończy zdanie, helikopter przebija gracza przez ścianę i natychmiast go zabija.

Jest to prawdopodobnie rzadka usterka, która nie zdarza się zbyt często i nie psuje gry, jak niektóre z poważniejszych Strefa wojny 2 błędy. Śmigłowce sterowane przez sztuczną inteligencję zwykle nie zbliżają się do budynków, więc taka kolizja jest prawdopodobnie bardzo rzadka. Potwierdziło to jednak, że gracze mogą zostać – przynajmniej w rzadkich okolicznościach – zabici przez ściany Strefa wojny 2.

Call of Duty: Warzone 2 jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.Źródło : https://www.gamergirlsradio.com/hilarious-call-of-duty-warzone-2-clip-shows-player-being-killed-by-a-helicopter-that-goes-through-walls/