Zabawne stereotypy Call of Duty Warzone, które są „prawdziwe”


Call of Duty to bardzo dojrzała gra. Niektóre z jego komponentów i animacji są naprawdę zabawne. Tak więc, gdy słynny YouTuber i komik Jeremy Lynch nakręcił o nich skecz, fani tarzali się po terenie.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Dzięki różnym scenariuszom i stereotypom, które fani śledzą podczas gry, skecz śledzi kilka zabawnych momentów, których gracze zdecydowanie doświadczyli podczas grania w Call of Duty.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Stereotypy Call of Duty są przedstawiane w zabawny sposób

Jeremy Lynch był widziany w ostatnim krótkim filmie na YouTube, wykonując szkic przedstawiający wiele scenariuszy, z którymi spotykają się fani podczas grania w CoD. Wcielił się w biegacza lub gracza, który zawsze ściga się po mapie, nie znając mapy. Potem przezabawnie przedstawił scenariusz, w którym gracz zawsze ginie i zostaje wysłany do Gułagu.

Następnie pokazał karabin szturmowy strzelający z daleka, z podpisem: „Zawsze strzela ze zbyt daleka”. Potem zagrał postać, która zawsze chętnie prowadzi pojazd. Następnie następuje scena, w której gracz zawsze potrzebuje ożywienia podczas gry.

Przedstawił także dwa inne typy graczy, jednego, który zawsze tkwi w toksycznym gazie i gracza, który zawsze ma na sobie strój maskujący i strzela z dachu. Chociaż zabawne, były to prawdziwe obrazy w rzeczywistych momentach CoD.

Ale kim jest Jeremy Lynch?

Jeremy Lynch jest twórcą cyfrowym w YouTube i ma ponad 6,16 miliona subskrybentów w YouTube. Jest także bardzo znanym piłkarzem freestyle, a nawet dotarł do półfinału popularnego programu telewizyjnego Britain’s Got Talent. Lynch, podczas przesłuchania do spektaklu, wystąpił w Beyoncé’s „Zakochani po uszy”.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

OBEJRZYJ: Zabawne stereotypy Call Of Duty Warzone, które są „prawdziwe”

Dzięki serialowi zyskał dużą popularność, ale prawdziwi fani wiedzą, że był również związany z Arsenalem Brytyjskiego Klubu Piłkarskiego. Billy Wingrove i Jeremy Lynch, obaj byli piłkarze amatorzy, tworzą brytyjską drużynę freestyle football znaną jako The F2Freestylers lub po prostu The F2.

Jeremy Lynch był młodym członkiem akademii Arsenalu, podczas gdy Billy Wingrove był członkiem akademii Tottenham. Obaj zawiedli w tym procesie, więc postanowili zająć się freestylingiem jako karierą. Jednak dzięki realistycznym karykaturom prawdziwych incydentów i komediowym wyczuciu czasu szybko stali się jednym z najbardziej znanych brytyjskich producentów wideo.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

OBEJRZYJ TĘ OPOWIEŚĆ: 5 najlepszych gier Call of Duty wszech czasów

Co myślisz o przedstawieniu przez Lyncha graczy Call of Duty? Daj nam znać w komentarzach poniżej.Źródło : https://newslanes.com/2022/08/28/watch-hilarious-call-of-duty-warzone-stereotypes-which-are-true/