Zabawna usterka Warzone 2 rujnuje ostatnią próbę nuklearną TeePee, Symfuhny i ​​Cloakzy


Niekończąca się zawartość z Call of Duty: Warzone 2 Nukes ma dziś nowy rozdział w swojej sadze, tym razem z kilkoma najlepszymi streamerami i niefortunnym, ale przezabawnym błędem.

Dziś rano, góra Strefa wojny 2 Profesjonaliści i twórcy treści TeePee, Symfuhny i ​​Cloakzy połączyli siły z widzem, który zdobył kontrakt na broń nuklearną i najwyraźniej zmierzał ku grzybowi radości — zanim Dorsz glitch bogowie mieli inne pomysły.

Drużyna wykonała już kilka wstępnych kroków, a sama bomba nuklearna pojawiała się na mapie za pośrednictwem pakietu opieki. Ale znany błąd, który pojawia się, gdy atomówka ląduje na wodzie, powoduje, że paczka przelatuje ponad 200 metrów dalej.

Następnie czwórka próbowała uratować próbę, pozostając przy życiu i pchając paczkę, która znajdowała się teraz w niszczącym kręgu gazowym. Ale TeePee wkrótce odkrył, że sam atomówka również się zepsuła, przez co grupa nie była w stanie go w ogóle uzbroić.

Trio streamerów było zdumionych, wyraźnie zmęczonych wadliwym stanem gry, w którą grają przez kilka godzin każdego dnia w ramach pełnoetatowej pracy jako twórcy treści.

„Właściwie nie mogę w to uwierzyć” — powiedział Symfuhny po tym, jak Cloakzy narzekał na to, jak łatwe byłoby uzbrojenie bomby atomowej, gdyby bomba „nie została wysłana przez mapę”.

W końcu drużynie udało się odnieść zwycięstwo, ale frustracja i niedowierzanie wciąż były wyczuwalne.

„O rany, to takie banalne” — powiedział TeePee po zakończeniu zwycięstwa 18 zabójstwami operatorów. „To było dosłownie za darmo. Dosłownie za darmo. To takie banalne, mieliśmy to, człowieku. Nie mogło być lepiej. Po prostu odbija się 250 metrów. O mój Boże.”

„Nikt nie jest nawet w pobliżu bomby nuklearnej, z wyjątkiem jednego faceta w wodzie, wszyscy są po drugiej stronie mapy” — powiedział Symfuhny, opisując, jak powinien był wybuchnąć bez żadnych problemów z powodu ich konfiguracji. „Mamy fajki, skrzynki z amunicją, o rany”.

Ponieważ większość zespołów programistów gry w Infinity Ward i Raven Software ma przerwę świąteczną, minie co najmniej kilka dni, zanim taka usterka zostanie naprawiona. Na razie możemy cieszyć się bólem streamerów — a także współczuć biednemu widzowi, który dołączył do trio, próbując zdobyć pierwszą broń nuklearną.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b322cd2d4642f391a346a11aa3a9ef&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fhilarious-warzone-2-glitch-ruins-latest-nuke-attempt-by-teepee-symfuhny-and-cloakzy&c=17342714010601891037&mkt=fr-fr