Wyzwanie wyposażenia Warzone w Squid Game przejmuje TikTok


Dystopian Netflix show Squid Game dominuje na platformie streamingowej i Internecie, ale dla niektórych fanów oglądanie serialu to za mało, ponieważ w Warzone pojawiło się wyzwanie ładowania TikTok.

Squid Game to koreański dramat przetrwania, w którym zawodnicy z różnych środowisk rywalizują w grach dla dzieci, aby wygrać gigantyczną nagrodę pieniężną. Już jeden z najczęściej oglądanych seriali Netflixa, serial nadal przyciąga rzesze fanów.

Jeśli oglądanie programu nie wystarczyło, aby zaspokoić twoją poprawkę w grze Squid, wycieczka na ulice Verdansk lub komórki Rebirth Island może być właśnie tym, czego potrzebujesz, ponieważ wschodzący TikTok czerpie inspirację z programu.

Aktywacja

Ten inspirowany grą kałamarnicą trend może z łatwością stać się częścią wydarzenia The Haunting.

Podczas gdy gracze nie mogą założyć fluorescencyjnych różowych strojów egzekutorów Squid Game, niektórzy bystroocy widzowie zwrócili uwagę na ich broń z wyposażeniem Warzone inspirowanym serialem.

Nie ma tu dużego robota strzelającego z karabinów szturmowych, ale zamiast tego klasa kręci się wokół MP5 Modern Warfare i broni bocznej Magnum.

Niektórzy gracze podjęli wyzwanie na wyższy poziom, używając całkowicie standardowych wersji obu broni, ale nie musisz tego robić, ponieważ istnieje wyposażenie MP5, z którego korzystają gracze.

Warzone’s Squid Game MP5 (MW) loadout

  • Lufa: Kompensator
  • Laser: Laser Tac
  • Grip: Stippled Grip Tape
  • Profit: Zręczność
@ramenwzNowe wyzwanie ? @ kto może najwięcej zabić tą klasą ? #codwarzone #warzone #cod #meta #squidgame♬ Use My Sound – Mixtape World

Ten trend już widział, jak inni gracze odkrywają resztki fanów, którzy próbują wykorzystać tę klasę dla maksymalnego efektu.

Jednak wyniki mogą się różnić w zależności od tego, jak spocone jest lobby.

@emman_ie_freshPlayer 001 ? #fyp #fypシ #blowthisup #viral #warzone #dontflop #codmeme #śmieszne #dontletthisflop #squidgame #squidgamenetflix #codloadout♬ Pink Soldiers – 23

Jest to zdecydowanie jeden z bardziej nieoczekiwanych zestawów, które pojawią się w Warzone, ale kiedy można grać w Judge Dread i Rambo, wszystko jest możliwe.Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzones-squid-game-loadout-challenge-is-taking-over-tiktok-1672207/