Wyzwanie Warzone polega na tym, że grupa graczy próbuje wygrać bez zabójstw


Wyzwania Warzone to sposób na to, aby gracze starali się zachować świeżość w grze Battle Royale, a niektórzy ludzie próbują biegać tylko w zwarciu lub wygrywają grę tylko karabinem snajperskim. Ta grupa graczy próbowała wygrać grę, mając jedynie tarczę, śrubokręt i odrobinę szczęścia.

Choć kiedyś Call of Duty: Warzone było głównym tytułem strzelanki, jego popularność nadal spadała, gdy powraca normalność.

Battle Royale spadło, gdy wiele osób było zamkniętych, a mówiąc osobiście, była to idealna gra do utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi i utrzymania tego, co mi wtedy zostało. Grupowanie się z kilkoma kumplami i odwiedzanie Superstore wydawało się, że nigdy się nie zestarzeje, a wymyślanie różnych strategii było codziennym zadaniem, które wszyscy kochaliśmy.

Strategie te nigdy nie przekształciły się w nic poza przejęciem wieżyczek w więzieniu i przetrwaniem tak długo, jak się da, ale kreatywność nigdy nie była naszą mocną stroną. Jednak bardzo niedawno niektórzy gracze obmyślili plan wygrania gry w Fortune’s Keep bez żadnych zabójstw, używając jedynie tarczy do ochrony przed całym lobby maniaków uzbrojonych w broń.

Po godzinach próbowania wyzwania no kill win w końcu się udało! z CODWarzone

Nagranie rozpoczyna się podczas ostatniego kręgu, a omawiana drużyna kryje się pod ziemią z wysoko uniesionymi tarczami. Szybko przeradza się w gorączkowe bieganie, unikanie kontaktu z ludźmi i, na szczęście, znajdowanie kilku przedmiotów PDS, aby powstrzymać szkodliwy gaz.

Wygrana jest zabezpieczona 84 000 $ w banku i zerowymi obrażeniami na planszy – kolejna wygrana dla pacyfizmu. Jeden komentarz pod filmem wyraża szacunek dla graczy: „jesteś królem szczurów i moim osobistym bohaterem”.

Jeśli chcesz odświeżyć swoje wyposażenie na nowy sezon, sprawdź najlepszy zestaw wyposażenia Warzone: najlepsze konfiguracje na sezon 5. Najbardziej kontrowersyjną zmianą w nowym sezonie wydaje się dodanie zachodu słońca do Rebirth Island, pozostawiając niektórych graczy oślepiony wściekłością… i oczywiście oślepiony światłem.Źródło : https://www.pcgamesn.com/call-of-duty-warzone/no-kill-challenge