Wyspa Odrodzenia możliwy powrót wkrótce do Warzone

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia

Call of Duty: Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia. Call of Duty to jedna z największych serii rozrywkowych, która w ostatnich latach stale się rozwija dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako brama do szerszej serii. To był fenomen, a Call of Duty zdołało znacząco rozszerzyć swój zasięg i wyewoluować poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie urozmaiciły grę i podtrzymały dynamikę graczy.

Jedna z najpopularniejszych map w grach, Rebirth Island, została wydana wkrótce po wydaniu Warzone, ponieważ była to mała mapa zaprojektowana specjalnie w celu zachęcania do szybkiej akcji i krótszych gier. Niestety Wyspy Odrodzenia już dawno nie ma, gdyż Warzone przeszło wiele zmian. Gracze od dawna mieli nadzieję na powrót tej mapy, ponieważ stała się ona ulubioną mapą fanów ze względu na szybką akcję walki w zwarciu, a obecnie nie ma nic podobnego.

Oznaki rychłego powrotu

Call of Duty: Warzone 2 ukazało się w 2022 roku i wpłynęło na pewne zmiany w formule. Gracze nie byli zachwyceni wieloma zmianami, a Raven Software ciężko pracowało, aby to zmienić. Od tego czasu potwierdzono, że mapy takie jak Wyspa Odrodzenia powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to nastąpi. Nowy sygnał może jednak sugerować, że tak się właśnie stanie. Dataminerzy odkryli wzmianki o Wyspie Odrodzenia w ramach Sezonu 3, który rozpoczął się na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

Brak oficjalnego potwierdzenia

Fortune’s Keep również została dodana w ramach tego sezonu, ale Wyspa Odrodzenia miała pojawić się znacznie później, aby spróbować zapewnić dodatkową zawartość dla Warzone. Na ten moment nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island będzie dostępna, gdyż Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: www.bing.com