Wyłączono ulepszenia polowe Warzone 2, usunięto taktyczne XP Battle Royale


Dwa z najlepszych ulepszeń polowych Warzone 2 zostały tymczasowo wyłączone w grze FPS przez twórcę Call of Duty, firmę Raven Software, podczas badania problemu, który ich dotyczy. Umiejętności, które mogą być kluczowym elementem budowania najlepszego wyposażenia Warzone 2, będą tymczasowo niedostępne w tym trybie. Tymczasem Raven Software usunął również XP zdobyte za używanie ofensywnych przedmiotów taktycznych podczas gry w trybie Battle Royale.

Aktualizacja prawdopodobnie będzie złą wiadomością dla tych, którzy lubią być agresywni i ścigać wrogów, szturmować budynki i zdobywać przewagę w ostatnim kręgu Warzone 2, ponieważ wpływa ona na dwa ulepszenia pola, które najlepiej pasują do stylów gry w pośpiechu. Ponadto gracze, którzy chcą przyjąć takie podejście, są również bardziej skłonni do wykorzystania swojego wyposażenia taktycznego, aby uzyskać przewagę nad okopanymi wrogami, więc prawdopodobnie również poczują tam gorąco.

Dotknięte ulepszeniami terenowymi są Battle Rage i Dead Silence, które zostały tymczasowo wyłączone przez oprogramowanie Raven podczas „badania problemu”. Nie podano dalszych szczegółów, ale prawie na pewno jest to wynikiem usterki Warzone 2, która pozwala graczom aktywować Dead Silence i Battle Rage na czas nieokreślony. Ponieważ są wynikiem przedmiotów jednorazowego użytku, wydaje się, że możesz nawet skorzystać z obu ulepszeń w jednym meczu – efekty przeniosą się nawet do gułagu Warzone 2, który zwykle w ogóle nie pozwala na ulepszenia polowe.

Poniżej możesz zobaczyć usterki Warzone 2 w akcji:

Jest to oczywiście bardzo poważny problem, ponieważ nawet najlepsze pistolety Warzone 2 nie uratują cię, jeśli nie usłyszysz nadchodzących wrogów dzięki wyciszającej ich kroki Dead Silence lub nie możesz ich wykończyć dzięki efektom Battle Rage , co zapewnia im szybką regenerację zdrowia, odporność na efekty wyposażenia taktycznego i szybkie odświeżenie taktycznego sprintu. Nic więc dziwnego, że zostały one na razie wyłączone.

Problem został opublikowany na forum Warzone 2.0 Trello, gdzie Raven Software zauważa również, że zdobyte PD za użycie granatu błyskowego, granatu ogłuszającego, stymulatora, drążka uderzeniowego, granatu dymnego lub miny tłumiącej w trybie Battle Royale zostały całkowicie zablokowane. Nie jest jasne, czy jest to decyzja długoterminowa, czy po prostu tymczasowa poprawka, więc miej oko na tablicę Trello w poszukiwaniu aktualizacji.

W międzyczasie zapoznaj się z naszym przewodnikiem po Al Mazrah, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o mapie Warzone 2 i gdzie najlepiej zrzucić. Mamy również wskazówki, jak zdobyć klucze do czarnej strony Warzone 2 – jeden z najlepszych sposobów na zdobycie wyposażenia, serii zabójstw i ulepszeń pola. Będziesz także chciał mieć pewność, że korzystasz z najlepszego pakietu profitów Warzone 2, aby dać ci przewagę, gdy gaz się zbliża!Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=638bd5195a35495686b951e3741e41f2&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fcall-of-duty-warzone-2%2Ffield-upgrades-disabled&c=12888172055876264603&mkt=fr-fr