Wyjaśnienie Shadowban Warzone 2, Shadowbanned MW2


Niepewny jak się dowiedzieć, czy jesteś zbanowany w cieniu w Warzone 2 lub Modern Warfare 2? Nowa generacja gier Call of Duty przyniosła kilka nowych warstw bezpieczeństwa i ochrony przed oszustami. Oprócz systemu zapobiegającego oszukiwaniu rykoszetu, jest też nowy system zakazów w cieniu. Ten przewodnik wyjaśnia jak działa shadowbaning w MW2 i Warzone 2.

Co to jest zakaz cienia w Warzone 2?

Wyjaśnienie, jak uzyskać Shadowbanned w Warzone 2 i MW2

Od czasu premiery oryginalnego Verdansk Warzone w marcu 2020 r. jednym z głównych zarzutów społeczności Call of Duty była obfitość oszustów w Warzone. Rujnowali to doświadczenie dla wszystkich. Oszukiwanie nigdy nie przestało być problemem. W pewnym momencie wydawało się, że nie ma lobby bez oszusta. Było nawet wiele skandali e-sportowych, w których gracze oskarżali się nawzajem o oszukiwanie podczas dużych turniejów i wydarzeń, z dziesiątkami tysięcy dolarów na linii. System zapobiegający oszukiwaniu rykoszetów był pierwszym krokiem Activision w walce z tą plagą. A teraz wprowadzili shadowbaning w MW2 i Warzone 2.

Jak działa Shadowban w MW2 i Warzone 2

System Shadowban w MW2 i Warzone 2 działa jak każda inna funkcja Shadow Ban w innych grach. Czym jest zakaz cienia w Warzone 2? Kiedy oszust zostanie zgłoszony wystarczająco dużo razy i zostanie uznany za potwierdzonego oszusta, gra nie wyrzuci go wprost z gry. Zamiast tego ci gracze zostaną po cichu (bez powiadomienia) umieszczeni w specjalnej puli dobierania graczy z innymi oszustami. A kiedy wejdą do lobby, będą w nim tylko inni oszuści i hakerzy. Tak więc zasadniczo będzie to piekło pełne grających ze sobą oszustów.

Ta metoda służy dwóm celom. Oczyszcza prawdziwe lobby oszustów, aby ci, którzy grają uczciwie, mogli cieszyć się grą bez hakerów. Po drugie, karze oszustów, stawiając ich przeciwko innym oszustom, nie mówiąc im o tym. To sprawia, że ​​ich hacki są bezużyteczne, ponieważ wszyscy tam hakują. Uniemożliwia im to również założenie kolejnego konta, ponieważ nie wiedzą, że faktycznie są zbanowani.

Jak się dowiedzieć, czy jesteś Shadowbanned w Warzone 2 i MW2

Jak już wspomnieliśmy, gra nie mówi ci, kiedy zostaniesz zbanowany w Warzone lub MW2. O to właśnie chodzi. Jednak pewne wyraźne znaki mogą pomóc w ustaleniu, czy zostałeś zbanowany. Poniżej znajdują się trzy wyraźne wskazówki wskazujące, że prawdopodobnie otrzymałeś zakaz cienia w Warzone 2 lub Modern Warfare 2. Pamiętaj, że każdy z nich z osobna nie oznacza, że ​​jesteś zbanowany w cieniu. Ale jeśli doświadczasz wszystkich trzech z nich jednocześnie, prawdopodobnie jest to zakaz cienia MW2. Oto jak wygląda Shadowban w Call of Duty:

  • Masz naprawdę długie kolejki. Wynika to z ograniczonej puli graczy, ponieważ można cię dopasować tylko do innych oszustów.
  • Twoje mecze mają nieproporcjonalnie dużą liczbę oszustów. Wydaje się, że prawie wszyscy oszukują.
  • Pomimo jakości Twojego połączenia internetowego, wszystkie Twoje gry mają wysoki ping. To dlatego, że serwery shadowban lobby nie są blisko ciebie, a ty jesteś porównywany z oszustami na całym świecie.

Jeśli uważasz, że zostałeś zbanowany w cieniu niesłusznie i jesteś przekonany o swojej niewinności, możesz zgłosić odwołanie od bana. Jeśli kara na Twoje konto była rzeczywiście pomyłką, Activision cofnie zakaz cienia Warzone 2 i wrócisz do normalnych poczekalni.Źródło : https://www.gosunoob.com/cod-warzone-2/shadowban-shadowbanned-mw2/