Wyjaśnienie grup MW2 i Warzone 2


Grupy są MW2 oraz Warzone 2 zmierz się z systemem klanowym w grze. Ty i maksymalnie 4999 innych osób Call of Duty gracze mogą połączyć się w grupę, aby uzyskać najlepsze wrażenia społeczne. Tak więc, jeśli chcesz dodać do swojego kręgu, będziesz chciał zostać przy tym podkładze MW2 oraz Strefa wojny 2 Grupy

Grupy MW2 i Warzone 2: czym one są?

Grupy to nowa funkcja społecznościowa w Nowoczesna wojna 2 przypomina kluby w Liga Rakietowa oraz Legendy Apexa lub Klany w Przeznaczenie. Niezależnie od tego, czy chcesz grać MW2 wieloosobowy, Strefa wojny 2.0, MW2 Tryb DMZ lub MW2 Spec Ops, grupy to sposób na znalezienie lub stworzenie społeczności osób o podobnych poglądach, z którymi można się bawić.

Ideą Grup jest umożliwienie graczom rozszerzenia ich sieci poza zwykłą listę znajomych. Grupy pozwalają znaleźć lub stworzyć osobistą społeczność graczy o takich samych zainteresowaniach i priorytetach jak Ty.

Grupy są również niezbędnym narzędziem dla zespołów zajmujących się treścią i twórców. Grupy mogą służyć jako centra gier, w których fani mogą spędzać czas i wchodzić w interakcje z ulubionymi twórcami.

Pojedyncza grupa może pomieścić do 5000 Call of Duty gracze.

Grupy MW2 i Warzone 2: jak stworzyć grupę

Kliknij, aby powiększyć

Aby utworzyć grupę lub do niej dołączyć, przejdź do zakładki Społeczności, a następnie do Grup. Tutaj możesz wybrać przeglądanie grup lub utworzenie grupy.

Gdy dołączysz do grupy lub ją utworzysz, wszyscy członkowie będą mogli wyszukiwać innych członków grupy i korzystać z kanałów tekstowych, aby swobodnie rozmawiać lub organizować drużynę MW2 lub Strefa wojny 2.

Grupy MW2 i Warzone 2: etykiety

etykiety grup mw2

Kliknij, aby powiększyć

Aby określić Twoje zainteresowania i pomóc Ci dopasować Cię do podobnie myślących graczy, podczas znajdowania lub tworzenia Grupy zostaniesz przepytany. Grupy są definiowane przez następujące Etykiety:

  • DORSZ: DORSZ Etykieta składa się z twoich preferencji w grze, np. czy twoja grupa lubi grać w Battle Royale lub w trybie wieloosobowym. Możesz także reklamować, jak wykwalifikowani powinni być aspirujący członkowie, używając etykiet takich jak „Przyjazny dla nowych graczy” lub „Tylko dla weteranów”.
  • Wibracja: Etykieta Vibe ma na celu podkreślenie tego, co twoja grupa lubi poza Call of Duty. Czy jesteś bandą fanatyków sportu? A może jesteście koneserami filmów i programów telewizyjnych?
  • Temat: Etykieta tematu obejmuje rodzaj społeczności, której szukasz. Na przykład, czy chcesz, aby Grupa skupiała się na rywalizacji? A może wolisz odpocząć i po prostu dobrze się bawić? Dodatkowo możesz oznaczyć swoją grupę na podstawie godzin, w których wszyscy zwykle gracie. Czy wszyscy są aktywni na co dzień? A może jesteście weekendowymi wojownikami?
  • Inny: Inna etykieta ma na celu zwrócenie uwagi, czy Twoja Grupa jest powiązana z jakąkolwiek zewnętrzną organizacją lub osobą (osobami), np Call of Duty Drużyna League lub twórca zawartości.

Na koniec możesz zarządzać preferencjami językowymi i ustawieniami prywatności swojej grupy.

Grupy MW2 i Warzone 2: personalizacja

mw2-warzone-2-grupy-dostosowywanie

Kliknij, aby powiększyć

Etykiety pomagają definiować grupy, ale możesz też dostosować ich wygląd. Wyróżnij swoją grupę przyciągającym wzrok zdjęciem i opisem grupy.

Dzięki temu masz wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja grupa działała. Skorzystaj z zupełnie nowej funkcji Grupy, aby zbudować społeczność Call of Duty graczy o takich samych zainteresowaniach jak ty!

Aby uzyskać więcej przewodników po Modern Warfare 2 i Warzone, czytaj dalej GGRecon.Źródło : https://www.ggrecon.com/guides/mw2-warzone-2-groups/