Wydarzenie ujawniające Powrót Makarowa i Modern Warfare 3 Warzone.

Przygotuj się na powrót najgroźniejszego złoczyńcy w Call of Duty: Modern Warfare 3. Kolejny tytuł z uznanej serii strzelanek FPS, wydawanej przez Activision, ukaże się 10 listopada. Stworzone przez Sledgehammer Games, przy wsparciu kilkunastu studiów Activision, Call of Duty: Modern Warfare 3 zapowiada się na wielki hit.

Mocny powrót Makarowa

Po początkowej odmowie potwierdzenia istnienia gry i wysłaniu zawiadomienia o usunięciu do tych, którzy o niej wspominali, Activision i Sledgehammer rozpoczęły intensywną kampanię marketingową w celu promowania gry.Opublikowano kilka zwiastunów, z najnowszym ujawnieniem powrotu przerażającego wroga Władimira Makarowa w wydarzenie społecznościowe, podczas którego influencerzy otrzymywali telefony komórkowe i inne tajemnicze materiały.

Makarov jest znany jako brutalny i bezwzględny terrorysta i był główną postacią w kontrowersyjnej misji No Russian w Call of Duty: Modern Warfare 2, w której gracze mieli za zadanie wziąć udział w symulowanym wydarzeniu terrorystycznym na lotnisku. Misja była tak niepokojąca, nawet jak na Call of Duty, że Infinity Ward dodało ostrzeżenie na początku kampanii, pozwalając graczom na pominięcie misji bez kary.

Intensywna kampania marketingowa

Po dość powolnym starcie, kampania promocyjna Call of Duty: Modern Warfare 3 ruszyła pełną parą. W mediach społecznościowych publikowane są zwiastuny, a do popularnych streamerów Call of Duty dostarczane są tajemnicze paczki. Oficjalne konto Call of Duty na Twitterze opublikowało nawet podejrzany numer telefonu, na który gracze mogą wysłać SMS-a, aby zostać aktywowanym agentem nieznanego rozmówcy. Ci, którzy wyślą SMS-a o treści READY na numer, otrzymają zrzuty ekranu z gry.

Wraz z tajemniczymi wiadomościami tekstowymi i tajemniczymi paczkami dla wpływowych osób, które zawierały złowrogą kostkę mydła z czymś w środku, Activision i Sledgehammer Games zaprezentowały także zupełnie nowy zwiastun ujawniający powrót ulubionego złoczyńcy wszystkich. , Vladimira Makarova, z oryginalnego Modern Warfare trylogia.

Nadchodzące wydarzenie ujawnienia

Activision i Sledgehammer Games potwierdziły, że wydarzenie ujawniające Call of Duty: Modern Warfare 3 odbędzie się w Call of Duty: Warzone 17 sierpnia. Nie zostało jeszcze potwierdzone ani ogłoszone, czy w tym roku zorganizują prezentację Call of Duty NEXT, podobną do prezentacji Modern Warfare 2 w 2022 roku i premiery Warzone 2.0.

Źródło: www.bing.com