Wydarzenie True Legends MW3 i Warzone | Darmowe nagrody, daty rozpoczęcia i zakończenia i nie tylko

Limitowane wydarzenie mające na celu uhonorowanie prawdziwego bohatera

Call of Duty często oferuje ograniczone wydarzenia, podczas których gracze mogą zdobyć darmowe nagrody. Modern Warfare 3 nie jest wyjątkiem dzięki wydarzeniu True Legends Field. Pierwsze limitowane wydarzenie MW3 ma na celu uhonorowanie prawdziwego bohatera, odznaczonego odznaczeniem Purpurowego Serca i byłego członka Navy SEALs. Gracze CoD mogą wcielić się w jego postać, zdobywając kolejne poziomy i zdobywając nagrody podczas wydarzenia. Oto wszystko, co wiemy o wydarzeniu True Legends w MW3.

Czym jest wydarzenie MW3 True Legends?

Pierwsze wydarzenie True Legends w MW3 ma na celu uhonorowanie byłego żołnierza Navy SEAL „Benjamina F.”, znanego również jako Operator Króla Koa w MW3, zawartego w pakiecie CODE Warrior Pack w sklepie w grze. został rozmieszczony w Europie, Afryce, Afganistanie i Iraku” – oznajmiło Activision. „Jedną z jego specjalizacji był zwiad, podczas którego doskonalił swój instynkt i doświadczenie, aby zapewnić bezpieczeństwo innym żołnierzom SEAL, zanim dotarli na cel. W swojej karierze otrzymał dwie Brązowe Gwiazdy, obie za Waleczność; Purpurowe Serce; Medal Pochwały Marynarki Wojennej; oraz Medal za Osiągnięcia Marynarki Wojennej. Odszedł na emeryturę w stopniu starszego bosmana. »

Gracze MW3 mogą zdobywać kolejne poziomy i zdobywać darmowe nagrody w grze na cześć fundacji CoD Endowment, która pomaga weteranom znaleźć pracę po powrocie do domu.

Wszystkie nagrody z wydarzenia True Legends w MW3

Oto, co możesz wygrać:

Poziom pierwszy: „Kultowa” naklejka

Poziom drugi: Żeton podwójnego XP na 30 minut gracza

Poziom trzeci: dużą naklejkę „Zawsze do przodu”.

Poziom czwarty: Żeton PD podwójnej broni na 45 minut

Poziom piąty: Amulet na broń „Got Your Back”.

Poziom szósty: duża naklejka „Ułożona”.

Poziom siódmy: Godło „Hymn”.

Poziom ósmy: „Flankowana” karta telefoniczna

Poziom dziewiąty: Żeton podwójnych PD na 60-minutową przepustkę bojową

Poziom dziesiąty: Kamuflaż broni „Brave Stripes”.

Jak zdobyć darmowe nagrody w wydarzeniu True Legends w MW3

Activision twierdzi, że aby zdobyć nagrody z wydarzenia True Legends, gracze mogą zdobywać kolejne poziomy „po prostu grając w grę i zdobywając PD”. Jednakże ci, którzy kupią i wyposażą skórkę Operatora Koa King, „będą szybciej zdobywać nagrody tematyczne Call of Duty Endowment”.

Skórkę Operatora Koa King można znaleźć w pakiecie operatora Call of Duty Endowment, który zawiera także dwa plany broni, skórkę pojazdu, emblemat, wizytówkę, naklejkę i amulet do pistoletu za 9,99 USD. Cały dochód przekazywany jest stowarzyszeniu.

Źródło: www.bing.com