Wydarzenie społeczności mobilnej Warzone: zdobądź darmowe nagrody!

W Call of Duty: Warzone zostaje uruchomiona nowa operacja społecznościowa, aby uczcić wydanie Verdansk na Warzone Mobile. Podczas tego wydarzenia gracze będą mieli okazję wygrać wiele darmowych nagród.

Darmowe nagrody w Call of Duty: Warzone i Warzone Mobile

Call of Duty: Warzone ma nową skórkę Operatora i to za darmo!

Trwają prace nad nowym wydarzeniem dla Call of Duty: Warzone, które zaprasza graczy do wzięcia udziału w trybie gry Verdansk w aplikacji Warzone Mobile. Grając w tym trybie gry i wykonując wyzwania, gracze będą stopniowo zdobywać nagrody, które mogą zdobyć wszyscy gracze, czy to na konsolach, komputerach PC, czy urządzeniach mobilnych.

Podczas tego wydarzenia gracze będą mogli zdobyć kilka nagród, w tym nową skórkę dla operatora Ghost, zwaną skórką Golden Phantom. Ta skórka robi wrażenie, ponieważ zmienia maskę ducha w maskę w kształcie złotego rogu i daje mu złotą zbroję zamiast zwykłej czarno-szarej.

Skórka Operatora nie jest jedyną nagrodą, jaką gracze będą mogli zdobyć, ponieważ będą mieli także możliwość zdobycia emblematów, kart graczy, a nawet schematów broni. Wszystkie te przedmioty charakteryzują się złotą poświatą, która ponownie odbije się w świetle Verdansk, gdy gracze wylądują na jednej z najbardziej kultowych map w historii Warzone.

Nagrody dostępne dla wszystkich

Jeśli gracze będą współpracować, mogą zdobyć cały zestaw nowych nagród Call of Duty.

Nie oznacza to, że gracze powinni pozostać bierni, podczas gdy inni biorą udział w tym ograniczonym wydarzeniu, aby zdobyć nagrody społeczności, ale dla tych, którzy nie mają dostępu do urządzenia mobilnego wystarczająco wydajnego, aby uruchomić Warzone Mobile, nie ma problemu. Martw się, że przegapisz szansę .

Wszystkie nagrody zdobyte podczas tego limitowanego wydarzenia będą dostępne dla wszystkich, nawet jeśli nie brali Państwo udziału w samym wydarzeniu. Będą jednak obowiązywać pewne wymagania, ponieważ gracze będą musieli połączyć swoje konta, aby mieć pewność, że po ukończeniu tego wyzwania społeczności nagrody staną się dostępne.

Obecnie Warzone Mobile nie wystartowało oficjalnie z tym trybem gry, ale od 21 marca gracze będą mogli wejść na konkretną playlistę dla tego wydarzenia społecznościowego, co da im możliwość zdobycia tych nagród według własnego uznania.

Twoja opinia na temat Call of Duty: Warzone

Co sądzisz o oferowaniu graczom darmowej skórki i innych nagród w Call of Duty: Warzone? Czy jesteś podekscytowany debiutem Verdansk w Warzone Mobile? Daj nam znać w komentarzach, co myślisz!

Źródło: fandomwire.com