Wydarzenie Call of Duty: Warzone Haunting zawiera Ghostface, od Scream


Jako ogromny Call of Duty: Warzone (głównie Rebirth Resurgence) i tak samo wielkim fanem serii Scream, z wielką przyjemnością ogłaszam, że Ghostface z serii Scream pojawia się w wydarzeniu The Haunting w Call of Duty: Warzone i Black Ops Zimna wojna.

ZOBACZ GALERIĘ – 3 ZDJĘCIA

Ghostface będzie dostępny w sklepie od 19 października do 18 listopada 2021 roku wraz z wydarzeniem „The Haunting” o tematyce horroru w Warzone i Black Ops Cold War. Na oficjalnej stronie Call of Duty wyjaśniają: „To Twoja okazja, aby zagrać jako Ghostface przed powrotem do kin w styczniu 2022 roku, kiedy Paramount Pictures i Spyglass Media Group wrócą klasyczny serial filmowy, który zdefiniował lata 90. dla meta przerażenie”.

Jest nie tylko operator Ghostface – którego kupiłem, gdy zacząłem pisać te wiadomości – jest też kultowy film kończący „Gwałtowny koniec”. Jest tam ozdoba na broń „Telefon bezprzewodowy”, zegarek „Przerażające godziny”, animowany emblemat i wizytówka, 3 legendarne schematy broni, z których jeden jest popisową bronią Ghostface’a: „Duchowe ostrze”.

Call of Duty: Warzone Haunting event zawiera Ghostface, z Scream 03 |  TweakTown.com

Naprawdę fajne w tym jest to, że Ghostface będzie nawiedzał Verdansk – gdzie w tradycyjnym stylu Scream – będziesz musiał odebrać telefon, który dzwoni gdzieś na mapie… ale co się stanie, gdy odbierzesz? Możesz zostać pokrojony w kostkę i wypatroszony jak ryba przez Ghostface.

Call of Duty: Warzone i Black Ops Nowe wydarzenie o tematyce horroru „The Haunting” będzie trwało od 19 października do 18 listopada 2021 roku.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=AE39A8BE712D4709BBE30F5DAEAAE78A&url=https%3A%2F%2Fwww.tweaktown.com%2Fnews%2F82276%2Fcall-of-duty-warzone-haunting-event-includes-ghostface-from-scream%2Findex.html&c=6728162284900423001&mkt=fr-fr