Wyciek z Warzone 2 ujawnia powrót zrzutów wyposażenia z jedną poważną zmianą


Opublikowany: 2022-11-07T11:07:13

Zaktualizowano: 2022-11-07T11:07:25

Nowy wyciek Warzone 2 wydaje się udowadniać, że powrócą niestandardowe wyposażenie, dając graczom możliwość dostosowania i eksperymentowania z różnymi rodzajami broni, profitów i wyposażenia. Jest jednak jedna zasadnicza zmiana.

Wyciek Warzone 2 Custom Loadouts najwyraźniej ujawnił, że kultowa funkcja będzie dostępna w nadchodzącej grze BR. Ta wiadomość pojawia się po tym, jak programiści usunęli Loadouty, o czym świadczy wydarzenie Call of Duty Next, ruch, który okazał się kontrowersyjny zarówno wśród zwykłych, jak i profesjonalnych graczy.

W końcu to niestandardowe Loadouty Warzone pomagają odróżnić grę od innych tytułów battle royale. Nie tylko daje graczom większy wybór, ale może również prowadzić do tworzenia niesamowicie ekscytujących metadanych broni i stylów gry.

Podczas gdy niestandardowe wyposażenie zostało całkowicie usunięte podczas wczesnej kompilacji Warzone 2, nowe obrazy w końcu dały nam wgląd w to, jak ta funkcja może wyglądać.

Wyciek niestandardowego wyposażenia w Warzone 2

Wyciek pochodzi z tweeta opublikowanego przez Z League, platformę turniejową opartą na umiejętnościach, która przesłała zrzuty ekranu niestandardowych Loadoutów Warzone 2. Na obrazach widzimy zarówno wygląd ekranu zrzutu wyposażenia, jak i interfejs, gdy gracze z nim wchodzą w interakcję.

Podczas gdy zrzuty Warzone 2 Loadout wyglądają identycznie jak oryginalna gra, najwyraźniej istnieje jedna główna różnica. Według znanego wycieku Call of Duty, TheGhostOfHope, Warzone 2 Loadouts będzie darmowym dropem światowym, co oznacza, że ​​gracze nie będą mogli ich kupić.

Jeśli ta wiadomość jest prawdziwa, spodziewamy się, że będzie dużo konkurencji, jeśli chodzi o zabezpieczenie waszej własnej, cennej broni. Jest to oczywiście ogromna zmiana w stosunku do oryginalnego Warzone, w którym gracze mogą po prostu kupić niestandardowy drop Loadout z pobliskiej stacji zakupu, gdy mają odpowiednie środki.

Oczywiście, jak wszystkie przecieki, tę wiadomość należy przyjąć z przymrużeniem oka. Na pewno zaktualizujemy tę sekcję, gdy Activision poda oficjalne informacje. W międzyczasie zajrzyj na naszą stronę CoD, gdzie znajdziesz wszystkie najnowsze wiadomości i aktualizacje.

Źródło : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-2-leak-reveals-loadout-drops-return-with-one-major-change-1978065/