Wyciek z Warzone 2 twierdzi, że Las Almas może być kolejną mapą Battle Royale


Gracze jako pierwsi dostali się w swoje ręce Call of Duty: Modern Warfare 2 wraz z wydaniem wersji beta we wrześniu. Podczas wielu weekendów beta mogliśmy zagrać w tradycyjne tryby 6v6, a także Ground War i trzecioosobowy. Ponadto wypróbowaliśmy niektóre bronie i profity na wybranej liczbie map. Wczesny dostęp do Modern Warfare 2 Kampania rozpoczęła się 20 października, umożliwiając fanom, którzy zamówili grę w przedsprzedaży, wczesną grę w trybie fabularnym dla jednego gracza. Kampania koncentruje się na walce z kartelami narkotykowymi w Ameryce Południowej i przedstawia znane twarze Task Force 141. Teraz nowy przeciek sugeruje, że Las Almas może być mapą w Strefa wojenna 2.

Wybitny Call of Duty przeciek, TheGhostOfHope udostępnił na Twitterze że Las Almas może być kolejną dużą mapą do wprowadzenia Strefa wojenna 2. Fikcyjny kartel Las Almas ma siedzibę w Meksyku i łączy w sobie tereny zabudowane, góry i lotnisko. To potencjalnie idealne środowisko dla mapy Battle Royale.

Wyciek mapy Las Almas nie jest całkowicie nierealny

Bez potwierdzenia od Activision nie wiadomo, co zespół programistów planuje na przyszłość Strefa wojny 2 mapy. Nie jest to niczym niezwykłym w przypadku lokalizacji z Call of Duty serial, który pojawi się w Battle Royale. W końcu nadchodzące Strefa wojny 2 Mapa Al Mazrah będzie zawierała klasykę Modern Warfare 2 mapy jako punkty szczególne, takie jak Terminal i Highrise. Ponadto Mercado Las Almas to mapa dla wielu graczy, która pojawiła się w Modern Warfare 2 beta.

To nie jedyne Strefa wojny 2 przeciek, który pojawił się w ostatnich miesiącach. Poprzednie przecieki wskazywały na to, że nadchodzące bitwy royale otrzymają mapę w stylu Resurgence w 2023 roku. Nie ma wątpliwości, że dowiemy się więcej o tym, co Infinity Ward ma w zanadrzu w przyszłości. Call of Duty: Warzone 2 startuje 16 listopada

Źródło : https://www.pcinvasion.com/warzone-2-leak-claims-las-almas-could-be-next-battle-royale-map/