Wyciek z oddziału samobójców ujawnia interfejs przypominający strefę wojny, menu karnetu bojowego


Kilka godzin temu w sieci pojawił się obraz, który podobno pochodzi z zamkniętej wersji alfa nadchodzącej gry Suicide Squad, Kill the Justice League. Na tym zrzucie ekranu czterech członków Suicide Squad pozuje na ciemnym tle, otoczeni interfejsem użytkownika, który po prostu krzyczy „Call of Duty: Warzone”.

Od sposobu, w jaki drużyna stoi, po ekrany wyboru trybu, wygląda to tak, jakby interfejs użytkownika został wyrwany prosto z Warzone, coraz mniej popularnej gry Battle Royale od Activision. Jednak ze zrzutu ekranu można wyciągnąć więcej, na przykład pozorne istnienie przepustki bojowej, kilka walut w grze i opcje zakupu kosmetyków.

Bohaterowie akcji na żywo

Legion samobójców: KtJL otrzymał zupełnie nowy zwiastun na The Game Awards w grudniu 2022 r., umacniając tytuł jako kolejny rozdział w serii Batman: Arkham. W zaskakującym, ale nie całkiem nieoczekiwanym zwrocie akcji, Batman okazał się nie być bohaterem tej przygody, ale w pewnym sensie antagonistą.

To ostatni występ głosowy legendarnego VA Kevina Conroya, który od lat udziela głosu Batmanowi w mediach rozrywkowych, ale niestety zmarł w listopadzie 2022 r.

Obecnie oczekuje się, że Suicide Squad zostanie wydany w maju 2023 r., ale niektórzy fani zaczęli wahać się w swoich opiniach na temat gry po ujawnieniu tego rzekomego zrzutu ekranu w grze i tego, co ostatecznie ujawnia.

Oto, co możemy wywnioskować ze zrzutu ekranu:

  • Suicide Squad będzie hybrydowym tytułem live-action, oferującym rozgrywkę dla jednego i wielu graczy, ale także opcjonalnym ulepszeniem przepustki bojowej.
  • Istnieje nie mniej niż sześć walut w grze, których tożsamość nie została jeszcze ujawniona, ale może wskazywać na raczej „szlifowane” wymagania.
  • Istnieje już dość ogólny klimat kooperacji, z interfejsem użytkownika i opcjami bardzo przypominającymi Warzone i Back 4 Blood.
  • Opcja sklepu w grze sugeruje, że skórki i inne kosmetyki będą dostępne do kupienia, ale nie jest to niespodzianką.
  • Istnieją opcje dobierania graczy, które nawiązują do aspektu gry wieloosobowej, ale istnieje bezpośredni wskaźnik sugerujący, że cała drużyna może składać się z botów, co w pewnym stopniu potwierdza, że ​​grę można w pełni odkrywać zarówno ze znajomymi, jak i jako gracz solo.
  • Istnieje menu wyposażenia, które sugeruje, że członków Suicide Squad można dostosować przed załadowaniem do gry – ponownie, to jeszcze bardziej otwiera drzwi do potencjału mikrotransakcji.

Nie jest jeszcze możliwe wydanie zbyt mocnej oceny Suicide Squad. Do premiery gry zostało jeszcze kilka miesięcy i jak zwykle tego typu przecieki należy traktować z przymrużeniem oka.


Aby uzyskać więcej wiadomości od Insider Gaming, sprawdź naszą relację z raportu, że Microsoft może spotkać się z ostrzeżeniem antymonopolowym ze strony organów regulacyjnych UE.Źródło : https://insider-gaming.com/suicide-squad-leak-battle-pass/