Wyciek Warzone 2 sugeruje listopadową datę premiery, ujawniono szczegóły mapy


Chociaż wiemy Strefa wojny 2 jest w drodze, Activision opublikowało bardzo niewiele informacji na temat gry. Teraz, w podejrzanym wycieku, Data premiery Warzone 2 zostało ujawnione, co sugeruje, że kontynuacja ekstrawagancji battle royale w 2020 roku spadnie 16 listopada. Oznacza to, że wystartuje około dwóch tygodni po pełnej, globalnej premierze Call of Duty: Modern Warfare II, dając graczom trochę czasu na zapoznanie się ze zaktualizowanym, ulepszonym silnikiem.

Istnieje rozłożony harmonogram uruchomienia dla Modern Warfare II, która obejmuje etapową fazę beta, okres wczesnego dostępu do kampanii i wreszcie pełną wersję. Gdy Modern Warfare II zostanie usunięte, Warzone 2 rzekomo nastąpi – jeśli wyciekł dokument należy oczywiście wierzyć.

Czy Warzone 2 uratuje franczyzę?

Źródło obrazu: AltChar

Od jakiegoś czasu fani serii Call of Duty wyrażają swoje rozczarowanie Call of Duty: Warzone. Nie jest tajemnicą, że platforma była mocno obciążona od czasu uruchomienia Caldery, a w 2022 roku Activision ujawniło, że miliony graczy porzuciły jej usługi. Jeśli Strefa wojny 2 ma czysty, stabilny start, może to być punkt zwrotny dla serii, szczególnie jeśli zarówno gra, jak i mapa zostaną dobrze przyjęte.

Chociaż ujawniony dokument nie był niczym szczególnym, po raz pierwszy gracze słyszeli choćby szept dotyczący daty premiery Warzone 2. Ten dokument zawierał również informacje o Modern Warfare II, znany również jako „Cortez”oraz zbliżające się ogłoszenie o ujawnieniu Diablo 4.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62fd7a1f2a2441c28a6263fdd960a180&url=https%3A%2F%2Fwww.esports.net%2Fnews%2Fwarzone-2-leak%2F&c=16941995370215870820&mkt=fr-fr