Wybuchowy zwiastun drugiego sezonu Call of Duty Warzone 2.0


©

Na kilka dni przed otwarciem sezonu 2 Call of Duty Warzone 2.0 i COD Modern Warfare 2, Infinity Ward i Raven Software podsumowują wiadomości naprawdę wybuchowym filmem.

Kolejna faza rozgrywki w Call of Duty będzie pełna niespodzianek: Activision obiecuje wiele dodatków, optymalizacji i usprawnień. Fani COD Warzone 2.0 będą mogli na przykład udać się na wyspę Ashika i skorzystać z funkcji „Odzyskaj honor”, ​​aby zdobyć nagrody, zbierając swoje żetony (po powrocie do gry) oraz żetony upuszczone przez członków ich drużyny.

W drugim sezonie darmowej strzelanki od Infinity Ward i Raven Software pojawią się także kontrakty przeszukania i konfiskaty oparte na kradzieży samochodów Shadow. Nowe dodatki do nowego etapu gry COD Warzone 2.0 obejmują Drony ryzyka, dodanie frakcji Korony w meczach strefy zdemilitaryzowanej, nowe ciekawe miejsca na mapie Al Mazrah oraz wydarzenie publiczne Napad na dane z towarzyszącymi seriami zabójstw, które można odblokować, zdobywając kontrolę na trzech stacjach komunikacyjnych.

Równolegle i oprócz dodatków do Warzone 2.0, Call of Duty Modern Warfare 2 będzie miało wiele nowych funkcji na sezon 2, w szczególności tryby Infected, Hardcore i Gun Game. COD Modern Warfare 2 będzie również zawierał nowy tryb rankingowy, cztery zupełnie nowe mapy dla wielu graczy, nowy odcinek Raid, pięć dodatkowych rodzajów broni, pojazd, nowego operatora, wydarzenie Walk the Path of Ronin oraz modyfikacje do odblokowania, aby zostać członkiem karnetu bojowego sezonu 2.

Sezon 2 Call of Duty Warzone 2.0 i Modern Warfare 2 zostanie wydany w środę, 15 lutego na PC, PlayStation i Xbox.Źródło : https://www.aroged.com/2023/02/14/explosive-release-trailer-for-the-second-season-of-call-of-duty-warzone-2-0/