Wszystko ogłoszone na sezon 2 Reloaded Call of Duty: Modern Warfare II i Warzone 2.0


Niszczarka jest tutaj! Sezon 2 Reloaded przynosi nowy pakiet operatora inspirowany kultowym złoczyńcą Teenage Mutant Ninja Turtles. Nowa aktualizacja będzie również zawierać nową mapę 6 na 6 „Himmelmatt Expo”, drugi odcinek najazdu, nowy karabin wyborowy Torrent oraz wiele pakietów operatorów do kupienia. Dodatkowo Warzone świętuje trzecią rocznicę, oferując darmowe przedmioty, które można wymienić w Sklepie. Call of Duty: Modern Warfare II i Warzone 2.0 Season 2 Reloaded wystartują na całym świecie 15 marca. Łapcie przekąski i wodę, ponieważ mamy dla Was garść informacji:

Opierając się na aktualizacji premiery sezonu 02 — która zawierała zupełnie nową mapę Resurgence na wyspie Ashika, wydarzenie Path of the Ronin oraz mnóstwo aktualizacji w obu grach — w sezonie 02 Reloaded zostanie wydana zupełnie nowa mapa Core Multiplayer, wydarzenie Camo Challenge, nową funkcjonalną broń i dużo więcej darmowej zawartości w obu grach. Ponadto Sklep będzie regularnie uzupełniany o nowe Zestawy, w tym ofertę namiotową zawierającą Pakiet, który zapewni trochę Shamrock & Awe w sam raz na ograniczoną czasowo aktualizację środowiskową Al Mazrah.

–Odcinek rajdu 02. Przejmij kontrolę nad kapitanem Price’em, Farah i Gazem, gdy przemierzają Atomgrad w poszukiwaniu śmiercionośnej głowicy.

–Himmelmatt Expo dołącza do rotacji map dla wielu graczy. Wybierz się na malowniczy zimowy wypad do ekskluzywnego górskiego kurortu na tej nowej mapie Core Multiplayer.

-Świętować Strefa wojnyTMTrzecia rocznica. Świętuj trzecią rocznicę premiery oryginału w marcu 2020 roku Call of Duty: Warzone z darmowymi upominkami pojawiającymi się co kilka dni w Sklepie.

–Zdobądź kamuflaże sezonu 02. Kontynuuj podążanie Ścieżką Ronina z dodatkowymi wyzwaniami, za które otrzymasz nowy kamuflaż wydarzenia dla każdej klasy broni.

-Nowa broń. Celuj z nowym karabinem Tempus Torrent Marksman Rifle

–Dla fanów, którzy dorastali z Żółwiami. Co się stanie, gdy Shredder® z Teenage Mutant Ninja Turtles® zostanie wprowadzony do Call of Duty? Zdecydowanie nie kończy po 22 minutach telewizyjnej walki. Zdobądź tego kultowego złoczyńcę w nowym pakiecie operatora Tracer Pack i odblokuj jego moce ninjutsu.

Przedstawiamy odcinek 02 najazdu na jednostki specjalne

1. Uporządkuj swoje zestawy. Przygotuj się na nadchodzące wyzwania, grając w misje operacji specjalnych, aby zdobywać gwiazdki i ulepszać swoje zestawy, które zapewniają więcej pasywnych i aktywnych korzyści podczas epizodów najazdów i zwykłych misji operacji specjalnych. Jeśli wyczerpałeś już jeden zestaw, spróbuj wyrównać inny, aby zwiększyć swoją elastyczność podczas zbliżania się do przyszłych misji. Sprawdź także RAID BUNDLE Season 02, aby uzyskać ulepszenie zestawu Special Ops, które pomoże ci podnieść te zestawy do elitarnego standardu.

2. Rozpoznaj. Zestawy Szturmowca i Medyka to łatwy wybór podczas konfrontacji z Raidem, ponieważ Szturmowiec może zapewnić swojej drużynie płyty pancerza, podczas gdy Medyk szybciej reanimuje członków drużyny. Jednak zestaw zwiadowczy jest równie ważny. Zestaw zaczyna się od Działka strażniczego na poziomie 3, co jest szczególnie cenne w odcinku 2. Późniejsze umiejętności obejmują ładowanie śmiercionośnego i taktycznego wyposażenia na poziomie 5 oraz dodatkową ładowność na poziomie 7, dzięki czemu ten zestaw jest naprawdę przydatną opcją dla operatora aby skompletować dobrze zaokrąglone trio.

3. Wróć do odcinka 01. Solidna komunikacja zaprowadzi cię daleko, gdy zbliżasz się do wyzwania, jakim jest rajd. Popracuj nad swoimi umiejętnościami komunikacyjnymi podczas kolejnego wdrożenia do odcinka 01, zwłaszcza na poziomie trudności Weteran (jeśli jest odblokowany).

4. Znajdź swoją grupę zadaniową. Zalecamy zaprosić dwóch najlepszych członków drużyny do tej infiltracji. Jeśli jednak szukasz nowej załogi lub chcesz grać w rajdy z innymi operatorami, którzy lubią operacje specjalne, spróbuj użyć nowego Znajdź imprezę możliwość znalezienia członków drużyny, którzy mówią w twoim języku, niezależnie od tego, czy jest to twój rzeczywisty język przez mikrofony, czy preferowany styl gry.

Zupełnie nowa główna mapa trybu wieloosobowego: Himmelmatt Expo

Wdrażaj się na Himmelmatt Expo na polecanych listach odtwarzania sezonu 02 Reaktywacja, a także w puli rotacji map Szybkiej gry. Dla tych, którzy chcą bardziej zagłębić się w tę zupełnie nową mapę, sprawdźcie Call of Duty przewodnik po mapie na blogu do Himmelmatt Expo tutaj.

Powrót większej liczby trybów gry wieloosobowej, Strefa zrzutu

Kontynuacja reedycji Infected, Gun Game i Grind for Nowoczesna wojna IISezon 02 Reaktywacja zawiera trzy dodatkowe tryby imprezowe Call of Dutyblisko dwudziestoletnią historię

Strefa wojny Obchody trzeciej rocznicy, darmowe upominki

Aby uczcić trzy lata Strefa wojnywszyscy gracze otrzymają darmowe przedmioty w sklepie w grze, które są tematycznie związane z mapami, porami roku i wspomnieniami stworzonymi od czasu niespodziewanej premiery 10 marca 2020 r. Te nagrody – w sumie siedem – to darmowe przedmioty dla tych, którzy odbierają je i dołącz schemat broni, karty telefoniczne i nie tylko.

Codziennie sprawdzaj sklep w grze, aby odbierać nagrody przez cały sezon 02 Reaktywacja. Oto jeszcze wiele lat Strefa wojny!

Nowa broń: Tempus Torrent

Sezon 02 Reaktywacja wprowadza do gry nowy karabin wyborowy — Tempus Torrent. Ta broń oferuje imponujące obrażenia i szybkostrzelny mechanizm, co czyni ją doskonałym wyborem jako broń główna podczas rozmieszczania na nowej mapie Himmelmatt Expo dla wielu graczy lub na wyspie Ashika.

„Ten potężny DMR z Tempus Armament oferuje wszechstronność platformy M4 oraz prędkość i siłę uderzenia 7,62 pocisków. Cierpliwa ręka i bystre oko zaowocują celnymi strzałami i szybkimi zabójstwami”.

Przy podstawowej pojemności 20 pocisków możesz pozwolić sobie na wykorzystanie jego szybkostrzelności w ogniu walki. Jego odrzut, choć przewidywalny, wymaga pewnej ręki, z szybkim, ale zauważalnym kopnięciem w górę iw lewo.

Podobnie jak KV Broadside, wydany wcześniej w sezonie 02, Tempus Torrent ma wyjątkową właściwość bycia nową bronią na istniejącej platformie z Nowoczesna wojna II początek. Oznacza to, że większość dodatków, które zostały odblokowane dla platformy M4, może być używanych z tą bronią, więc pamiętaj, aby odblokować wszystko z tej platformy, aby zapewnić maksymalną wszechstronność, gdy Tempus Torrent stanie się dostępny.

Tempus Torrent to zazwyczaj eliminacja dwoma strzałami, chyba że możesz trafić strzałem w głowę przez środek zasięgu. Spróbuj sparować go z bronią krótkiego zasięgu — bronią boczną, pistoletem maszynowym lub strzelbą korzystającą z Overkill — aby zbliżyć się do ciasnych miejsc, takich jak centrum wydarzeń.

Jak odblokować: Wyzwanie z bronią – zabij 25 podwójnych zabójstw karabinami wyborowymi – lub za pośrednictwem zestawu w sklepie

Imperator, przywódca klanu piechoty, operator: Shredder nadchodzi w sezonie 02 Reaktywacja

Oprócz operatora Shreddera ten zestaw zawiera trzy schematy broni, wszystkie oparte na nowej broni z przepustki bojowej sezonu 02. Pierwszym z nich jest strzelba „Oroku”, która przyjmuje definicję rozdrabnianie na zupełnie nowy poziom z bliskiej odległości. Drugą bronią dystansową jest karabin szturmowy „Saki”, szybko wyciągający broń i gotowy do stawienia czoła wszelkim zagrożeniom na krótkim i średnim dystansie. I oczywiście Shredder nie pojawia się w bitwie bez swoich „Stalowych pazurów” — użyj tego schematu broni podwójnych mieczy Kodachi razem z Shredderem lub dowolnym operatorem, aby przeciwnicy posmakowali jego ostrzy.

Inne elementy zestawu obejmują winyl broni, skórkę pojazdu dla czołgu lekkiego oraz amulet broni, którym możesz się pochwalić, aby udowodnić lojalność wobec klanu piechoty.

Bądź na bieżąco z Gaming Trend, aby uzyskać więcej relacji z Call of Duty!

Poniżej znajduje się lista naszych partnerów i podmiotów stowarzyszonych:Źródło : https://gamingtrend.com/news/everything-announced-for-season-2-reloaded-of-call-of-duty-modern-warfare-ii-and-warzone-2-0/