Wszystko o aktualizacji 5 sezonu Call of Duty: Warzone – Warzone Mobile – Modern Warfare II – Warzone

Długo oczekiwana aktualizacja sezonu 05 Call of Duty: Warzone wreszcie jest dostępna i zawiera mnóstwo nowych, ekscytujących funkcji. W tym artykule znajdziesz wszystkie informacje o nowościach w tej aktualizacji, w tym o nowych pojazdach, uzbrojeniu, operatorach, wydarzeniach i wielu innych.

Misja mistrza Vondela

Sezon 05 wprowadza Vondel Champion’s Quest, ekscytujące wyzwanie dla drużyn z dobrą passą. Podobnie jak w przypadku tradycyjnego Champion’s Quest w trybie Battle Royale, wygranie pięciu kolejnych meczów Mini Battle Royale da ci dostęp do tego zadania. Twoim zadaniem będzie przechwytywanie i przetrzymywanie związków żywiołów, co będzie miało unikalne efekty, takie jak ujawnienie pobliskich członków drużyny i operatorów zmęczenia.

Dwa nowe pojazdy dla lepszych wrażeń z gry

Doświadcz nowych wymiarów działań wojennych dzięki wprowadzeniu dwóch pojazdów: MRAP (odporny na miny Ambush Protected) i Dirt Bike. MRAP to przerażający pojazd bojowy wyposażony w pancerz i wieżyczki, oferujący intensywne możliwości ataku i obrony. Zwinny i szybki motor terenowy pozwala operatorom poruszać się po ciasnych przestrzeniach i wykonywać brawurowe manewry na mapie.

Do arsenału dołączają dwie nowe bronie, wkrótce pojawi się więcej

Debiutują dwie potężne bronie: FR Avancer (karabin szturmowy) i Carrack .300 (karabin snajperski). Dzięki dużej szybkostrzelności i wyjątkowej obsłudze broń ta zapewnia wyraźne korzyści w różnych scenariuszach walki. Ponadto w trakcie sezonu mają pojawić się cztery kolejne bronie, rozszerzające możliwości taktyczne.

Wydarzenie konfrontacji frakcji: wybierz swoją stronę

Weź udział w wydarzeniu Pojedynek frakcji, w którym możesz dołączyć do Task Force 141 lub Shadow Company. Ukończ wyzwania, aby zdobyć nagrody, w tym awanse, skórki pojazdów i schematy broni. Frakcja, która wyeliminuje najwięcej operacji społecznościowych, wygrywa specjalną nagrodę i skórkę operatora, co dodaje grze wymiaru rywalizacji.

Aktualizacje DMZ: Intensyfikuje się wojna frakcji

Przygotuj się na intensywne bitwy na mapach Al Mazrah, Ashika Island i Vondel w trybie DMZ. Istniejące frakcje i nowe zagrożenie, Konni, zmierzą się w aktywnych strefach walki, w których do gry wchodzą serie zabójstw.W tych strefach czekają na ciebie zapasy i sprzęt wyższej jakości, dodając warstwę strategiczną do rozgrywki.

Nowi operatorzy i święto hip-hopu

Odkryj nowych operatorów, takich jak Oz, Graves, Arthur, Mila, Velikan i Mace, z których każdy ma swoje unikalne doświadczenie i umiejętności. Sezon 05 świętuje również 50 lat kultury hip-hopowej z operatorami z limitowanych edycji, takimi jak Snoop Dogg, Nicki Minaj i 21 Savage, zapewniając odświeżającą odmianę różnorodności postaci w grze.

Ulepszone Rangi Prestiżowe i World Series of Warzone

Rangi prestiżowe zostaną ulepszone, a ich limit zostanie zwiększony do 21. Osiągnij prestiż 21, aby otrzymać wyjątkowe nagrody i schematy broni. World Series of Warzone to monumentalne wydarzenie e-sportowe, w którym najlepsi gracze walczą o ogromną pulę nagród, prezentując najlepsze umiejętności Warzone na światowej scenie.

Dodatkowe aktualizacje i ulepszenia

Czeka na ciebie wiele innych aktualizacji, w tym ulepszenia umiejętności przebierania się i resuscytacji bojowej, nowe misje, maska ​​przeciwgazowa do nurkowania do eksploracji podwodnej i wiele więcej. Mapa Al Mazrah zawiera dodatki i ulepszenia, które obiecują zróżnicowaną i wciągającą rozgrywkę.

źródło: m.taptap.io