Wszystko, co musisz wiedzieć o Call of Duty: Warzone 2.0 i Call of Duty: Modern Warfare II Season 02 Reloaded


Całkowicie nowa mapa podstawowa Himmelmatt Expo, karabin taktyczny Tempus Torrent, Raid Episode 02, wyzwania kamuflażu i więcej… Sezon 02 zostanie ponownie załadowany 15 marca.

Przygotuj swój ekwipunek i przygotuj się do przeładowania: Sezon 02 Reloaded, śródsezonowa aktualizacja Call of Duty: Warzone 2.0 i Call of Duty: Modern Warfare II, pojawi się 15 marca o godz. zostać zwolniony przed przewidywanym czasem wydania.

Opierając się na aktualizacji premiery sezonu 02 — która zawierała zupełnie nową mapę Resurgence na wyspie Ashika, wydarzenie Ścieżka Ronina i mnóstwo nowych funkcji w obu grach — w sezonie 02 Reloaded zostanie wydana nowa mapa dla wielu graczy, Wydarzenie Wyzwania kamuflażu, nowa funkcjonalna broń i znacznie więcej darmowej zawartości w obu grach. Ponadto sklep będzie regularnie uzupełniany o nowe zestawy, w tym polecaną ofertę zawierającą zestaw przywracający Shamrock & Awe w samą porę na ograniczoną czasowo aktualizację środowiska w Al Mazrah.

Przed premierą sezonu 02 Reloaded zapoznaj się z informacjami o łatce, zawierającymi więcej szczegółów na temat wszystkich zmian, które można znaleźć na oficjalnej stronie Call of Duty.

PRZEGLĄD

Raid Odcinek 02. Przejmij kontrolę nad kapitanem Price’em, Farah i Gazem podczas marszu przez Atomgrad w poszukiwaniu śmiercionośnej głowicy nuklearnej.
Himmelmatt Expo dodaje do rotacji map dla wielu graczy. Wybierz się na malowniczy zimowy wypad do ekskluzywnego kurortu na nowej mapie dla wielu graczy.
trzecia rocznica ur Strefa wojny. Świętuj trzyletnią rocznicę premiery oryginalnego Call of Duty: Warzone, która miała miejsce w marcu 2020 r., a gadżety będą pojawiać się w sklepie co kilka dni.
Zdobądź kamuflaże sezonu 02. Kontynuuj podążanie Ścieżką Ronina dzięki dodatkowym wyzwaniom, które nagradzają nowym kamuflażem wydarzenia dla każdej klasy broni.
Nowa broń. Wyceluj z nowym karabinem taktycznym Tempus Torrent.
Co się stanie, gdy Shredder® z Teenage Mutant Ninja Turtles® zostanie wprowadzony do Call of Duty? Na pewno się nie zatrzyma po 22 minutach walki w telewizji. Zdobądź tego kultowego złoczyńcę w nowej serii skórek i odblokuj jego moce ninjutsu.

Przedstawiamy Raid Special Ops Odcinek 02

Ostrzeżenie: Poniżej znajduje się kilka spoilerów! Zagraj w pierwszy odcinek Raid, aby uzyskać pełny kontekst historii aż do chwili obecnej!

Kontynuując narrację z odcinka 01 Atomgradu, kapitan Price, Farah i Gaz trafiają do bazy pocisków balistycznych. Ich misją jest zidentyfikowanie i zabezpieczenie ładunku, co oznacza, że ​​muszą najpierw wejść do wewnętrznego silosu, stawiając czoła rosnącemu oporowi wroga.

Po drodze operatorzy ci będą musieli poruszać się po skomplikowanym obiekcie pełnym pułapek, więc przygotuj się na pracę zespołową, jeśli masz nadzieję odnieść sukces i zebrać nagrody za misję.

Ukończ odcinek 02 rajdu, aby odblokować skórkę operatora „Bad Boonie” dla Captain Price, której można użyć w trybach sieciowych Modern Warfare II i Warzone 2.0.

Całkowicie nowa główna mapa dla wielu graczy: Himmelmatt Expo

Połącz biznes z przyjemnością w Himmelmatt Expo, nowej mapie dla wielu graczy (6 na 6), której akcja toczy się na europejskim zboczu góry.

Spaceruj po zaśnieżonych ulicach, mijając sauny i basen, i wypij drinka lub jeszcze lepiej udaj się do punktu widokowego w barze i restauracji. Udaj się do głównego centrum wydarzenia, aby otrząsnąć się z zimna i rozgrzać, podczas gdy bitwy toczą się w salonie i na tarasie oraz w krytym kinie poniżej.

Wdróż się na Himmelmatt Expo na polecanych listach odtwarzania sezonu 02 Reaktywacja, a także w grupie rotacji map Szybkiej gry. Dla tych, którzy chcą zagłębić się w tę nową mapę, sprawdź przewodnik po mapach Himmelmatt Expo na Blogu Call of Duty tutaj.

Powrót większej liczby trybów dla wielu graczy dla meczów grupowych i stref zrzutu

Po wznowieniu gier Infected, Gun Game i Grind w Modern Warfare II, sezon 02 Reloaded oferuje trzy tryby gry grupowej, inspirowane ponad dwudziestoletnią historią Call of Duty:

strefa spadkowa
Wszystko albo nic
Jeden w sypialni

Obchody 3. rocznicy Warzone i darmowe upominki

Aby uczcić trzy lata Warzone, wszyscy gracze otrzymają darmowe przedmioty w sklepie w grze, które są tematycznie związane z mapami, porami roku i wspomnieniami z ich niespodziewanej premiery 10 marca 2020 r. Te nagrody, w sumie siedem, to darmowe przedmioty dla tych, którzy je odbierają i zawierają schemat broni, wizytówki i nie tylko.

Codziennie sprawdzaj sklep w grze, aby otrzymać nagrody podczas sezonu 02 Reaktywacja. Życzymy wielu lat Warzone!

Nowa broń: Tempus Torrent

Sezon 02 Reloaded przynosi ze sobą nowy karabin taktyczny, Tempus Torrent. Ta broń oferuje imponujące obrażenia i szybki mechanizm strzelania, co czyni ją doskonałym wyborem jako broń podstawowa podczas rozmieszczania na nowej mapie dla wielu graczy Himmelmatt Expo lub Ashika Island.

Cesarz i przywódca Klanu Piechoty, Operator Shredder, pojawia się w sezonie 02 Reaktywacja

„Ten szczur jest mój”. — Niszczarka

Człowiek, mit, legenda.

Po swoim zabójczym debiucie w pierwszym komiksie Teenage Mutant Ninja Turtles w 1984 roku, Shredder jest znanym przywódcą klanu Foot Clan, który używa swojej zbroi z ostrzami, aby wzmocnić swoje mistrzowskie techniki ninjutsu i sztuk walki. Teraz pojawia się w Call of Duty, gotowy posiekać każdego operatora, który stanie mu na drodze do zwycięstwa.

Oprócz operatora Shreddera ten zestaw zawiera trzy schematy broni, wszystkie oparte na nowej broni z przepustki bojowej sezonu 02. Pierwszym z nich jest strzelba „Oroku”, która przenosi definicję niszczenia bliskiego zasięgu na zupełnie nowy poziom. Drugą bronią dystansową jest karabin szturmowy „Saki”, który można szybko wyciągnąć i poradzić sobie z każdym zagrożeniem z bliskiej i średniej odległości. I oczywiście Niszczyciel nie pojawia się w bitwie bez swoich „Stalowych pazurów” — użyj tego schematu broni Podwójne miecze Kodachi razem z Niszczycielem lub dowolnym Operatorem, aby przetestować przewagę przeciwników.

Inne elementy w pakiecie obejmują skórkę broni, skórkę pojazdu dla czołgu lekkiego oraz ozdobę broni, którą możesz pokazać, aby pokazać swoją lojalność wobec Klanu Piechoty.

Najciekawsze nowe parcele, w tym obchody Dnia Świętego Patryka

Co jeszcze czeka nas w sezonie 02 Reaktywacja? Kilka pierwszych pakietów dla niektórych agentów Task Force 141, poza Vault Edition, to doskonała okazja do zdobycia niesamowitego schematu broni, nowej skórki Ducha i zestawu, który przygotuje cię na więcej niż płynące rzeki zieleni. w Al Mazrah, z okazji tej uroczystości w połowie marca.

Pakiet Tracer: Pakiet Chłodnicy Kości: Wraz z nowym sezonem nowa partia Tracers: Bone Chiller zawiera kultowego Ducha w nowej skórce operatora „Gilded Reaper”.
Pakiet generacji XRK: Z okazji powrotu producenta XRK, a także pierwszej skórki operatora Farah poza Vault Edition, pakiet generacji XRK to zbiór sześciu przedmiotów taktycznych dla doświadczonego operatora.
ZESTAW RAID Sezon 02, Pakiet Deepwater: Captain Price jest głównym bohaterem RAID PACK Season 02, dostępnego w sklepie, zawiera skórkę operatora „High Rise” opartą na jego występie w kampanii Modern Warfare II.

Pakiet Tracer: Paczka Pandemonium Padraiga

Legenda głosi, że w połowie marca, tylko na kilka dni, rzeki Al Mazrah zabarwiają się na zielono. Są też tacy, którzy twierdzą, że nad suchą krainą widać tęczę, a legenda zwiastuje coś naprawdę cennego – choćby na zwierzynę – na drugim brzegu.

Niezależnie od tego, czy te plotki są prawdziwe, czy nie, powinieneś być przygotowany na szerzenie koniczyny i podziwu podczas sezonu 02 Reloaded z Pakiet Tracer: Padraig’s.

Dużo pandemonium. Zawiera skórkę operatora „Off Kilter” dla Conora, schemat broni LKM „Shamrock” Pro Tuned z zielonymi pociskami smugowymi oraz schemat noża bojowego „Scian”. w świątecznym nastroju.

Nowa funkcja społecznościowa: rząd startowy

Wśród innych aktualizacji technicznych Modern Warfare II i Warzone 2.0, nad którymi pracują wszystkie studia programistyczne, jest godna uwagi funkcja, która jeszcze bardziej ułatwia zabawę ze znajomymi i współzawodniczącymi członkami drużyny.

Funkcja kolejki meczowej umożliwia graczom automatyczne dołączenie do meczu znajomego po zakończeniu aktywnego meczu. Podobnie jak w przypadku zapraszania znajomych do gry lub kanału, dostęp do kolejki gier można uzyskać za pośrednictwem menu społecznościowego w grze.

Po wybraniu opcji kolejki będziesz czekać w lobby hangaru przed meczem, aż ten konkretny znajomy zakończy mecz, a następnie automatycznie dołączysz do jego lobby na następny mecz. Gdy jesteś w trybie gotowości, możesz korzystać z czatu głosowego i tekstowego z innymi osobami w grze, a wszyscy gracze w trybie gotowości będą wyświetlani na liście członków kanału gry dla wszystkich graczy w tej grupie.

uzyskać świadczenia w Strefa wojny 2.0 za posiadanie MII

Kup Modern Warfare II, aby uzyskać dostęp do mnóstwa zawartości w trzech trybach, w tym szansy na odblokowanie 14 wyjątkowych operatorów do wykorzystania w obu grach, a także innych sposobów szybkiego awansowania 30 dostępnych platform uzbrojenia i ponad 50 dostępnych rodzajów broni. poprzez tryb wieloosobowy i operacje specjalne.

Właściciele Modern Warfare II otrzymają również PD premium tak długo, jak grają w Warzone 2.0 – na koniec każdego meczu właściciele otrzymają dodatkowe PD poza PD, które mogą zdobyć wszyscy gracze. Dodatkowo właściciele Modern Warfare II mają dostęp do misji frakcji Korony w strefie zdemilitaryzowanej, aby odblokować jeszcze więcej nagród, takich jak schematy broni i skórki operatorów.

Dodatkowo, jak już wspomniano, ci, którzy kupią Modern Warfare II, będą mieli dostęp do całej zawartości aktualizacji Season 2.5 Reloaded, w tym Raid Episode 02: Atomgrad i rankingowego trybu wieloosobowego.

Ci, którzy chcą jeszcze więcej korzyści, powinni rozważyć uaktualnienie do Vault Edition, która zapewnia czterech dodatkowych operatorów (Ghost, Farah, Price i Soap) jako Red Team 141; Skarbiec FJX Cinder Weapons; ostateczna wersja projektu broni z ponad 50 akcesoriami; karnet bojowy sezonu 02 wraz z 50 pominięciami poziomów żetonów bitewnych (lub odpowiednikiem); i wiele więcej.

Dowiedz się więcej szczegółów na oficjalnym blogu Call of Duty.Źródło : https://www.ruetir.com/2023/03/everything-you-need-to-know-about-call-of-duty-warzone-2-0-and-call-of-duty-modern-warfare-ii-season-02-reloaded/