Wszystkie trzy sposoby gry w Call of Duty: Warzone Mobile ujawnione przez Activision

Call of Duty: Warzone Mobile, dostępne w 3 różnych trybach gry

Wyczekiwana gra mobilna

Gracze chcący poznać Call of Duty: Warzone Mobile w końcu szczegółowo przyjrzą się trzem głównym trybom gry dostępnym po premierze jeszcze w tym miesiącu. Mobilna wersja serii Battle Royale Call of Duty firmy Activision ukaże się 21 marca, a wielu graczy już przygotowuje się na nowy sposób rozpoczęcia walki.

Opcje sterowania

Zespół Warzone Mobile ujawnił szczegóły trzech głównych sposobów sterowania grą, umożliwiając im wybór pomiędzy sterowaniem dotykowym, kontrolerem Backbone One lub kontrolerem obsługującym Bluetooth, w zależności od preferencji i kompatybilności urządzenia.

Trzy opcje gry w Call of Duty: Warzone Mobile

Korzystając ze sterowania dotykowego, gracze będą mogli po prostu poruszać się lewym kciukiem, a patrzeć i wykonywać inne czynności prawym kciukiem. Activision wyjaśniło, że ta opcja automatycznie ostrzeliwuje każdego wroga wchodzącego w pole widzenia.

Opcja sterowania Backbone One pozwoli graczom posiadającym urządzenie Backbone One grać w bardziej tradycyjny sposób. Wreszcie osoby posiadające konsolę lub kontroler PC podłączony przez Bluetooth będą mogły po prostu skonfigurować telefon i grać w zwykły sposób.

Activision podaje wszystkie szczegóły dotyczące konfiguracji i aktywacji każdej opcji, szczegółowo wyjaśniając, jak działa metoda sterowania dotykowego. Ta opcja wydaje się najbardziej skomplikowana, ale Activision podkreśla, że ​​sprawdzi się dobrze dla tych, którzy się do niej przyzwyczaili, a najlepiej sprawdzi się dla tych, którzy nie chcą nosić ze sobą dodatkowego sprzętu.

Wysokiej jakości grafika w Warzone Mobile

Grafika Warzone Mobile jest zaskakująco dobra, a Activision twierdzi, że gra będzie również bardzo płynna. Każdy, kto czeka na grę, będzie chciał sprawdzić szczegóły i zacząć planować, jak chce w nią grać.

Źródło: www.bing.com