Wszystkie lokalizacje bunkrów Warzone w Urzikstanie

Sprawdź nowe lokalizacje bunkrów w Warzone!

Bunkry i Call of Duty Warzone są nierozłączne. W Verdansk gracze mogli wprowadzić serię tajnych kodów, aby otworzyć sejfy na całej mapie, co doprowadziło do niesamowitych łupów, jeśli jako pierwsi otworzyli drzwi bunkra.

Jednak zawsze było to ryzykowne, ponieważ nigdy nie było wiadomo, czy wrogi oddział czeka, aby cię zaatakować, gdy tylko wyjdziesz z bunkra. Teraz wydaje się, że Urzikstan, czwarta główna mapa Battle Royale w Warzone, przywraca podziemne skarbce.

Wszystkie lokalizacje bunkrów

W Urzikstanie jest w sumie 12 bunkrów, a każdy z nich jest widoczny zarówno w Warzone, jak i Modern Warfare 3 Zombies (MWZ). Oto, gdzie znaleźć każdy z nich:

1. Wybrzeże Ghalia

Bunkier ten, ukryty na plaży na południowy zachód od Urzykstanu, jest daleko od głównych punktów POI i wszystkich innych dostępu do bunkrów.
Kiedy po raz pierwszy dotrzesz do Warzone, znajduje się ono w lewym dolnym rogu mapy i często jest szybko przyćmione przez gaz.

2. Przedmieścia Zaravan

Bunkier ten znajduje się bezpośrednio w centrum przedmieść Zaravan, w podziemnym tunelu wzdłuż dróg.
Dostęp do tunelu można także uzyskać przez właz serwisowy znajdujący się niemal bezpośrednio nad bezpiecznym miejscem.

3. Posiadłości Al-Dahr

Bunkier osadzony na zboczu wzgórza w południowo-wschodniej części mapy Urzikstanu, skarbiec Al-Dahr Estates, jest jednym z najbardziej odizolowanych miejsc do odwiedzenia.
Jego odsłonięte położenie sprawia, że ​​bunkier jest łatwy do wykrycia z daleka, chociaż gaz często szybko się do niego zbliża, ze względu na jego położenie na krawędzi mapy.

4. Suk Nuri

Bezpośrednio pod elektrownią Souk Nuri znajduje się kolejny bunkier, położony pomiędzy przedmieściami Zaravan a rezydencją Shahin.
Jeżeli nie możesz go dostrzec, poszukaj czerwonego pylonu nad sejfem.

5. Miasto nadmorskie

Bunkier Seatown leży pod Zamkiem Staromiejskim i można do niego dotrzeć poprzez podziemne doki na zachodnim brzegu centralnej wyspy Urzykstan.
Aby się tam dostać, będziesz musiał skorzystać z łodzi lub skoku ze spadochronem.

6. Pałac Opalowy

W centrum Urzykstanu znajduje się bunkier Pałac Opalowy, zlokalizowany w strefie budowy pomiędzy Starym Miastem a Dolnym Miastem.
Wejście do niego znajduje się obok dużego niebieskiego kontenera.

Źródło: gamingintel.com