Wszystkie kody błędów w Warzone 2022: ich znaczenie i jak je naprawić


Tutaj wyjaśnimy wszystkie różne kody błędów, z którymi gracze mają do czynienia w Call of Duty: Warzone. Dodatkowo poprowadzimy Cię również, jak je naprawić.

Call of Duty: Warzone jest pełne błędów i usterek, jak każda inna gra AAA. Czasami te błędy kończą się awarią gry lub tworzeniem niepożądanych problemów w Warzone. Większość błędów w Warzone jest związanych z serwerem i wyświetla się, gdy gra się zawiesza. Błędy te zawierają kod błędu, który zawiera przyczynę awarii.

Silnik MW Infinity Ward był niestabilny od samego początku gry. Co więcej, problemy z serwerem zawsze szerzyły się w ogromnych tytułach usług na żywo, takich jak Warzone. Tak więc połączone problemy z serwerem i silnikiem są przede wszystkim odpowiedzialne za awarie i błędy, z którymi gracze mają do czynienia w grze.

Na szczęście wszystkim błędom przypisywane są określone kody błędów. Te kody błędów pomagają zidentyfikować przyczyny i dostarczyć rozwiązania umożliwiające rozwiązanie problemów. Wszystkie platformy, takie jak PC, PlayStation i Xbox, mają sprawiedliwy udział w kodach błędów w Warzone.

Activision zidentyfikowało prawie wszystkie istniejące kody błędów i ich przyczyny. Oto szczegółowe spojrzenie na kody błędów, ich oczywiste przyczyny i sposoby, w jakie gracze mogą je naprawić.

Czytaj więcej: Call of Duty: Warzone Titanium Trials Endurance – jak to działa, zasady i nagrody

Wszystkie kody błędów i jak je naprawić w Warzone

1. Błąd dewelopera 5476

Dev Error 5476 istnieje od początku Warzone, ogranicza graczom możliwość wchodzenia w tryb wieloosobowy. Niestety przyczyna tego błędu nie została jeszcze zidentyfikowana. Jednak większość ekspertów spekuluje, że jest to po prostu wadliwy plik gry, który zdołał pozostać ukryty na widoku.

Obraz przez u/titusjabronicus

Jak naprawić błąd dewelopera 5476

Nie ma konkretnej poprawki dla tego kodu błędu. Jednak większość graczy stwierdziła, że ​​zmiana wizytówek i emblematów z koszar wydawała się załatwić sprawę. Jako środek zapobiegawczy sugeruje się rezygnację z opcji losowych kart telefonicznych i emblematów dla graczy, którzy często napotykają ten kod błędu.

Alternatywną poprawką dla tego kodu błędu jest przejście do ustawień z ekranu głównego i wyłączenie gry międzyplatformowej. Następnie, gdy tylko gra zostanie naprawiona, opcję crossplay można bezpiecznie włączyć ponownie.

2. Błąd dewelopera 6345

Dev Error 6345 szerzy się wyłącznie na platformach PC. Był obecny w grze od premiery Modern Warfare. Jednak pojawił się ponownie po dodaniu Caldery. Ten błąd powoduje czasami losowe zawieszanie się gry.

Błąd dewelopera 6345
Obraz przez u/OTR_513

Jak naprawić błąd dewelopera 6345

Przede wszystkim gracze mogą naprawić błąd, stosując skanowanie i naprawę z programu uruchamiającego Battle.net. Jednak gracze mogą zaktualizować Battle.net, zrestartować go i uruchomić grę, jeśli poprzednie rozwiązanie nie działa. Jeśli oba rozwiązania nie działają, gracze powinni wyłączyć oprogramowanie antywirusowe. W najgorszym przypadku, jeśli wszystkie te rozwiązania wydają się daremne, jedyną opcją jest ponowna instalacja gry.

3. Kod błędu 8192

Kod błędu 8192 to dziwaczny problem, błąd uniemożliwia graczom połączenie się z serwerami Warzone. Dzieje się tak głównie po ogromnej aktualizacji. Większość graczy i ekspertów spekuluje, że ten błąd jest głównie błędem, który udaje się wpełznąć do gry przy każdej znaczącej aktualizacji.

Kod błędu 8192
Zdjęcie przez u/Prosinecki

Jak naprawić kod błędu 8192

Firma Activision jest świadoma tego problemu i stwierdziła, że ​​jest to błąd po stronie serwera. Niestety nie mają poprawki na ten kod błędu. Jedynym rozwiązaniem będzie czekanie na poprawkę, jeśli kod błędu pojawi się po stronie gracza.

4. Kody błędów 6 i DIVER

Kody błędów 6 i DIVER terroryzują Warzone od czasu premiery. Te kody błędów uniemożliwiają graczom aktualizowanie gry. Nie było oficjalnych ogłoszeń dotyczących kodów błędów. Jednak dzięki użytkownikom Reddit i forom udało nam się znaleźć poprawkę dla obu kodów błędów.

Kody błędów 6 i DIVER
Obraz przez u / ImaginationFap

Jak naprawić kody błędów deweloperów 6 i DIVER?

Zrestartuj router, co jest najczęstszym sposobem rozwiązywania problemów z niepowodzeniem pobierania. Jeśli kody błędów nadal występują, przed uruchomieniem gry wyłącz zaporę systemu Windows. Czasami zapora systemu Windows blokuje ważne porty bez żadnego powodu.

Jeśli wyłączenie zapory nie rozwiąże problemu, użyj komórkowej lub komórkowej transmisji danych, aby pobrać aktualizację i przełącz się na sieć internetową, aby ominąć błąd aktualizacji. Jeśli wydaje się, że nic nie naprawi tych kodów błędów, zainstaluj grę ponownie. Zgodnie z najgorszym scenariuszem, ponowna instalacja gry wydaje się być rozwiązaniem dla większości graczy, którzy mają do czynienia z tymi kodami błędów.

5. Kody błędów 262146 i 263234

Te kody błędów wskazują w tej chwili problemy z serwerem, uniemożliwiając graczom połączenie się z serwerami gry. Ten błąd jest niestety utrzymujący się przed i po znaczących aktualizacjach, ponieważ liczba graczy wyświetla nierówną falę.

Kody błędów 262146 i 263234
Obraz przez u/Kinjaz123

Jak naprawić kody błędów 262146 i 263234?

Pierwszym i najprostszym rozwiązaniem byłoby wylogowanie się i powrót do gry. Jeśli to nie załatwia sprawy, upewnij się, że mocno zrestartujesz komputer i konsole. Wyłącz urządzenie i włącz je po 5-10 minutach.

W najgorszym przypadku uruchom ponownie router i ponownie zainstaluj grę. Dla graczy konsolowych przywrócenie ustawień fabrycznych może być jedynym sposobem. Chociaż przywrócenie ustawień fabrycznych usunie wszystkie dane gry i zapisane gry. Tak więc czekanie na kolejną aktualizację może być jedyną opcją, jeśli gracze chcą uniknąć utraty danych.

6. Kody błędów 11328 i 4

Ten problem był częstym problemem graczy Warzone z niestabilnym połączeniem internetowym. Po uruchomieniu gry gracze utknęli w ciągłej pętli „pobierania profilu online”. Kod błędu stał się powszechny dla użytkowników konsoli Xbox po aktualizacji Warzone i Vanguard Season 4.

Kod błędu 11328 i 4
Obraz przez u/Dark0v

Jak naprawić kody błędów 11328 i 4

Ten problem nie ma konkretnego rozwiązania, Activision zna kody błędów. Jednak niektóre poprawki mogą polegać na ponownym uruchomieniu routera, odbudowie bazy danych z ustawień i aktualizacji gry.

Jako że sprawa pochodzi z końca Activision, najłatwiejszą opcją jest uruchomienie gry w późniejszym czasie. Co więcej, zmiana serwera DNS na Google lub Cloudflare rozwiązała problemy wielu graczy. Przydatną wskazówką byłoby obserwowanie wątków Reddit i forów CoD, aby znaleźć wykonalne rozwiązanie dla kodów błędów.

7. Status GOLDFLAKE Glitch

Ta usterka dotyczy głównie graczy PlayStation. Wiele systemów jest zmuszanych do przejścia w tryb spoczynku po uruchomieniu gry. Wielu graczom wydaje się, że gra zawiesza się w połowie meczu, a następnie konsola przechodzi na pewien czas w tryb spoczynku.

Obraz przez u/seanb398

Jak naprawić usterkę GOLDFLAKE

Najprostszym rozwiązaniem jest ponowne uruchomienie konsoli. Inną opcją, która działa dla wielu graczy, jest unikanie przełączania konsoli w tryb spoczynku, gdy gra jest włączona. Zminimalizuje to ryzyko awarii gry w losowych momentach lub zablokowania się w trybie spoczynku.

8. Kod błędu konsoli Xbox 0x80131500

Większość graczy Xbox otrzymuje ten kod podczas pobierania lub aktualizowania Warzone. Wynika to z błędu po stronie Microsoftu. Co więcej, błąd jest ściśle powiązany z ramką sieci sklepów Microsoft i Xbox.

Jak naprawić kod błędu konsoli Xbox 0x80131500

Jedynym rozwiązaniem tego błędu jest aktualizacja oprogramowania systemowego i sklepu Microsoft. Microsoft nie naprawił jeszcze tego problemu. Jednak eksperci spekulują, że zostanie to naprawione wkrótce, tuż przed premierą Modern Warfare 2.

9. blzbntagt00000bb8 Skanowanie i naprawa usterki

Gdy Battle.net nie może uruchomić gry, pojawia się ten kod błędu i blokuje się podczas skanowania i naprawy w pętli. Ostatecznie gry nie da się uruchomić, dopóki dane aplikacji nie zostaną poprawnie wyczyszczone.

Jak naprawić błąd skanowania i naprawy blzbntagt00000bb8?

Pierwsza metoda rozwiązania usterki, dzięki uprzejmości u/niiima:

 1. Najpierw przejdź do „Call of Duty Modern Warfare” Folder instalacyjny i usuń wszystko z wyjątkiem „Dane” teczka.
 2. Otwórz swoje „Dane” folderu, a na pasku wyszukiwania Windows Search wpisz: .idx
 3. Teraz usuń wszystko, co się pojawi (wszystkie z nich musi być plikami .idx, ponieważ przeszukałeś ten typ pliku)
 4. Będąc w folderze „Dane”, otwórz „dane” podfolder i usuń każdy plik, który jest poniżej 2MB (Możesz posortować pliki według „Rozmiaru”, a następnie szybko usunąć każdy plik, który ma mniej niż 2 MB)
 5. Otwórz aplikację Battle.net i zobacz, że automatycznie rozpoczęła skanowanie plików. Więc poczekaj, aż się skończy, a zobaczysz, że pobierze brakujące pliki (prawdopodobnie będzie to mniej niż 2 GB), a potem możesz w końcu nacisnąć play.

Jeśli pierwsza metoda nie działa, oto druga poprawka usterki, dzięki uprzejmości u/Toddlebear:

 1. Blisko Battle.net aplikacja
 2. CTRL + R (Otwiera bieg) – wpisz %Dane programu%
 3. Usuń trzy foldery z Battle.net lub Zamieć.
 4. Zacząć Battle.net aplikację ponownie. Pamiętaj, aby korzystać z praw administratora.
 5. Ustawienia w lewym górnym rogu > Pobieranie > Skanowanie w poszukiwaniu gier > Zlokalizuj, a następnie znajdź swoje pliki gier.
 6. Zaktualizuje się lub cokolwiek musi zrobić, a potem możesz grać.

10. Kod błędu LATARKA

Wśród wszystkich problemów nękających konsole PlayStation znaczący jest Error Code TORCH. Ten błąd uniemożliwia graczom aktualizację Warzone. Nie ma jednak jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, co powoduje ten błąd w systemach PS5 i PS4.

Obraz przez u/Hibeenick

Jak naprawić kod błędu TORCH

Jedyną potencjalną poprawką tego błędu jest zamknięcie gry i ponowne jej otwarcie w celu wymuszenia jej aktualizacji. Jeśli to nie zadziała za pierwszym razem, powtarzaj proces. Najczęstszym rozwiązaniem tej aktualizacji było brutalne wymuszenie aktualizacji.

Inną poprawką sugerowaną przez większość użytkowników Reddita było przejście na połączenie przewodowe z bezprzewodowego. Jeśli nic nie działa, ponowna instalacja gry powinna rozwiązać problem.

Czytaj więcej: Gracze Modern Warfare są sfrustrowani usterkami po ostatniej poprawce

Nowe kody błędów pojawiają się w Warzone, gdy gra aktualizuje się z ogromnymi zmianami. Jak każdy tytuł usługi na żywo, kody błędów pozostaną częstym problemem dla Warzone. Zaktualizujemy ten artykuł o nowe kody błędów i ich poprawki, gdy tylko zostaną odkryte.Źródło : https://gameriv.com/all-the-error-codes-their-meaning-and-how-to-fix-them-in-call-of-duty-warzone/