Wszystkie interesujące miejsca w Warzone Urzikstan

Nowa mapa Warzone Urzikstan

Wraz z premierą Modern Warfare 3 gracze Warzone otrzymali miłą niespodziankę: nową mapę inspirowaną oryginalną strefą zrzutu Battle Royale z 2019 r. Co więcej, twórcy potwierdzili, że w tej fajnej lokalizacji będzie mnóstwo punktów zrzutu. służące intensyfikacji walki i ruchu.

Lista wszystkich punktów szczególnych na mapie Urzykstanu

W sumie na nowej mapie Warzone, Urzikstan, znajduje się 11 punktów szczególnych. Należą do nich Stare i Nowe Dzielnice, Elektrownia Popow, Kurort Levin, Dzielnica Portów Morskich, Urzikstan Cargo, Farmy Hadiqa, Miasto Zaravan, Przedmieścia Zaravan, Dwór Shahin i Baza Wojskowa Orłow.

Stare Miasto

Położona w centrum mapy Stara Dzielnica jest domem dla wielu opuszczonych i zniszczonych budynków. Ta konkretna dzielnica będzie niezbędna do zasadzek na rotujących wrogów, ponieważ jest jednym ze strategicznie scentralizowanych punktów zainteresowania.

Dolne Miasto

W pobliżu Starej Dzielnicy znajdują się slumsy zwane Dolnym Miastem. Ze względu na gęstą zabudowę gracze powinni spodziewać się na tym obszarze bliskich spotkań i bitew taktycznych. Muszą także być gotowi na ataki z góry, ponieważ Dolne Miasto jest wystawione na bliski punkt obserwacyjny.

Dzielnica Portowa

Dzielnica portowa, będąca miejscem większości walk na morzu, jest otoczona budynkami morskimi. Korzystając z tych struktur, gracze mogą uzupełniać zapasy w okolicy lub odpierać wrogów w pobliżu dróg wodnych.

Ładunek Urzykstanu

Działając jako jeden z najlepszych punktów widokowych na mapie, Urzikstan Cargo zapewnia kontrolę nad Dzielnicą Portową, Starą Dzielnicą i Elektrownią Popov. Jednak sam kompleks wymaga walki w zwarciu, ponieważ jest wypełniony maszynami przemysłowymi.

Farmy Hadiqa

Farmy Hadiqa, będące jedyną ważną atrakcją wschodniego Urzikstanu, to zbiór rozległych, otwartych terenów. Ta lokalizacja jest idealna do walki poziomej na duże odległości, ponieważ punkty obserwacyjne nad głową są ograniczone.

Dwór Shahinów

Położony w południowo-wschodniej części mapy Shahin Manor to imponująca rezydencja. Budynek ma strategiczne znaczenie, ponieważ jest pełen lukratywnych łupów i prawdopodobnie stanie się jedną z najbardziej zaludnionych lokalizacji po początkowym spadku.

Miasto Zaravan

Miasto Zaravan jest porównywalne z miastem Al Mazrah z poprzedniej mapy Warzone. Lokacja jest gęsta, pełna drapaczy chmur i idealna do bitew taktycznych na krótki i długi dystans. Jednak snajperzy prawdopodobnie zdominują ten obszar, ponieważ wysokie budynki zapewniają szeroki widok na miasto.

Przedmieścia Zaravan

Przedmieścia Zaravan, będące punktem dostępu do miasta, są mało ryzykownym sposobem na zorganizowanie zasadzki na ruchliwe części mapy w południowych regionach. Przedmieścia są także wyborem taktycznym dla graczy, którzy chcą ominąć drogi wodne podczas zbliżania się do miasta Zaravan.

Baza Wojskowa Orłow

Przypomina mapę Countdown do CoD4: Modern Warfare, baza wojskowa Orłow zlokalizowana jest w północnych górzystych regionach Urzykstanu. Ta przewaga geograficzna sprawia, że ​​ten punkt zainteresowania jest jednym z najważniejszych punktów kontrolnych.

Moc Popowa

Siła Popowa to opuszczona część mapy, na której większość drużyn będzie obozować, uzupełniać zapasy i planować strategię rotacji. Jednakże, podobnie jak Baza Wojskowa Orłow, Siła Popowa jest wysoko położonym punktem obserwacyjnym, który może zmienić przebieg rozgrywki, zwłaszcza podczas końcowych kręgów w górnych dzielnicach.

Ośrodek Levin

Zatłoczone miejsce z niską zabudową, Levin Resort, to turystyczna dzielnica Urzikstanu. Gracze mogą potraktować to interesujące miejsce jako punkt obserwacyjny na początku gry i jako twierdzę.

Gdzie znajduje się Urzykstan?

Według tradycji Call of Duty Urzikstan położony jest w pobliżu Al Mazrah w zachodniej Azji. Metropolia graniczy także z Morzem Czarnym i pojawia się w kampanii Modern Warfare.

Call of Duty: Warzone

Warzone to darmowa gra typu Battle Royale będąca częścią długoletniej serii Call of Duty. Gra przyciągnęła ponad 100 milionów aktywnych graczy i oferuje kilka różnych trybów gry.

Źródło: gamerant.com