Wszystkie aktualne światowe rekordy zabójstw w Warzone 2


Wyobraź sobie, że skaczesz online, by zagrać w przypadkowe gry Strefa wojny 2 ze swoimi kumplami i spotkaniem z grupą spoconych pił Call of Duty streamerów, którzy próbują wydobyć z Ciebie treści. Zdarzyło się to każdemu z nas w takim czy innym momencie, nawet jeśli nie zdawałeś sobie z tego sprawy.

Każdy dzień to kolejna próba ogromnej liczby zabójstw Strefa wojny 2 streamerów i ich kumpli. Al Mazrah to tylko pożywka dla grup twórców treści, którzy wpadają razem, używając większości metagunów i obezwładnionego wyposażenia, aby spróbować ustawić nową poprzeczkę.

Podczas gdy ściganie broni jądrowej jest główną atrakcją Strefa wojny 2 graczy w dzisiejszych czasach, najwyższe rekordy liczby zabójstw są zawsze zagrożone przez najlepszych graczy na świecie.

Oto wszystkie aktualne rekordy świata w zabójstwach Strefa wojny 2.

Strefa wojny 2 Rekord zabójstw solo: 42

Gracz: Zebrany
Data: 11 grudnia 2022 r

Streamer z Twitcha i YouTuber Rallyed poszli na całość podczas meczu solo w trybie Battle Royale na Al Mazrah, podbijając lobby z 42 zabójstwami na 146 możliwych innych graczy w grze.

The Strefa wojny gracz całkowicie zdziesiątkował wrogów za pomocą Fennec 45 SMG na swojej drodze do obecnego standardu złota dla gier solo w BR.

Strefa wojny 2 Rekord zabójstw trio: 87

Gracze: Yungstaz, Gangstaz, UAV
Data: 14 grudnia 2022 r

Obecny ogólny najlepszy wynik, niezależnie od liczby graczy lub wielkości drużyny, został ustalony 14 grudnia 2022 r. przez grupę Dorsz twórcy treści kierowani przez YouTubera i streamera Yungstaza.

Strefa wojny 2 Rekord zabitych quadów: 80

Gracze: UnRational, HusKerrs, ScummN, Newbz
Data: 17 listopada 2022 r

Obecny szczyt czteroosobowej listy odtwarzania drużyny jest w posiadaniu prawdziwej rodziny królewskiej Warzone. Najlepsi twórcy treści, zawodowcy i gwiazdy turniejów, UnRationaL, HusKerrs, ScummN i Newbz, razem dokonali 80 zabójstw podczas meczu w ciągu pierwszych kilku dni Warzone 2 początek. To jeszcze nie zostało zwieńczone.


Ten artykuł będzie z czasem aktualizowany o nowe informacje za każdym razem, gdy zostaną ustawione rekordy zabójstw.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b3621dbfa34a40a24cf248f062081d&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fall-current-world-records-for-kills-in-warzone-2&c=5247471745896494637&mkt=fr-fr