Współpraca TMNT zapowiada Call of Duty: Warzone 2 i Modern Warfare 2Gracze Call of Duty wkrótce będą mogli wcielić się w najbardziej znanego złoczyńcę Wojowniczych Żółwi Ninja, ponieważ konto Call of Duty na Twitterze drażniło skórkę operatora Shredder dla Warzone 2 i Modern Warfare 2.

Tweet Call of Duty mówi: „Nowe zło powstanie”. Załączony zwiastun przedstawia znajomą sylwetkę i zbroję Shreddera z Wojowniczych Żółwi Ninja. Ma nawet pojemnik ze słynnym zielonym szlamem TGRI przywiązany do swojej zbroi. Gracze będą chcieli przygotować pizzę i nunczako na przybycie Shreddera 21 marca.

Nie jest pewne, czy same żółwie również dołączą do współpracy, ale wydaje się dziwne mieć Shreddera bez bohaterów w półskorupie, by z nim walczyć. Wojownicze Żółwie Ninja mogą wydawać się dziwnym dopasowaniem do Call of Duty, ale to nie pierwszy raz, gdy duża współpraca stała się nieco mniej ludzka, ponieważ kultowe postacie, takie jak Godzilla, King Kong, a nawet Attack on Titan’s Armored Tytany pojawiły się jako skórki operatorów w Warzone 1 i Vanguard.

Wygląda na to, że pojawienie się Shreddera nastąpi wkrótce po rozpoczęciu aktualizacji Call of Duty Season 2 Reloaded, ponieważ obecna przepustka bojowa sugeruje, że duża aktualizacja powinna nastąpić około 15 marca. Prawdopodobnie otrzymamy więcej szczegółów na temat współpracy TMNT przed dużą aktualizacją. Oto wszystko, co wiemy o sezonie 2 Reloaded dla Modern Warfare 2 i Warzone 2.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Źródło : https://www.gamespot.com/articles/tmnt-collaboration-teased-for-call-of-duty-warzone-2-and-modern-warfare-2/1100-6512169/?ftag=CAD-01-10abi2f