Wraz z Warzone 2 pojawi się nowy tryb gry Call of Duty


Call of Duty: Warzone 2 może otrzymać nowy tryb gry w momencie premiery, który wcześniej oczekiwano, że będzie dostępny tylko dla posiadaczy Modern Warfare 2.

Oprócz długo oczekiwanego remake’u Call of Duty: Modern Warfare 2kolejnym wydaniem, na które czekają fani kultowej serii strzelanek, jest premiera Strefa wojny 2. Call of Duty: Warzone jest darmową wersją Battle Royale tradycyjnego Call of Duty formuła, pozwalająca na szybką strzelaninę połączoną z otwartą mapą, dając graczom czas na przygotowanie się i przygotowanie, zanim zmierzą się z innym oddziałem. Strefa wojny okazał się niezwykle popularny w latach po premierze, co prowadzi do dalszego oczekiwania na jego kontynuację.

GAMERANT WIDEO DNIA

Teraz fani mają ujawnienie i rzekomą datę premiery Call of Duty: Warzone 2a gdy zbliża się ten dzień, wielu odkrywa więcej szczegółów na temat nadchodzącego battle royale, w tym dodanie trybu gry, który wcześniej uważano za tylko część Modern Warfare 2. Jednak na liście ESRB dla Call of Duty: Warzone 2przywołano nowy tryb gry DMZ, co skłoniło fanów do spekulacji, że zostanie on dołączony do gry w dniu premiery.

ZWIĄZANE Z: Call of Duty: Modern Warfare 2 ujawnia datę wieloosobowej bety

DMZ to podobno tryb gry inspirowany udanym FPS Ucieczka z Tarkowa. Pełne szczegóły dotyczące tego, jak ten tryb będzie działał, nie zostały jeszcze ujawnione, a Activision nawet nie potwierdziło, że w ogóle nadejdzie strefa DMZ. Jednak nowy Call of Duty tryb gry wyciekł pod koniec 2021 roku. W tamtym czasie wielu spodziewało się, że pojawi się on w wersji premium Modern Warfare 2a nie free-to-play Strefa wojny. Bez odniesienia do strefy DMZ w rankingu ESRB tej pierwszej, wydaje się, że strefa DMZ może być Strefa wojny 2 ekskluzywny tryb gry.


Obecnie, ponieważ Activision nie potwierdziło jeszcze włączenia strefy DMZ do żadnego z nadchodzących Call of Duty fani mogą tylko poczekać i zobaczyć, czy nowy tryb gry trafi do tytułów. Mamy nadzieję, że do dnia premiery gracze nie będą wiedzieć, czy zostanie uwzględniona strefa DMZ. Actison ma duży Call of Duty impreza zaplanowana na połowę września, gdzie zaprezentuje multiplayer na Call of Duty: Modern Warfare 2 i mnóstwo innych szczegółów dotyczących zarówno tego tytułu, jak i Strefa wojny 2.

W pewnym momencie niektórzy obawiali się, że Call of Duty: Warzone 2 nie zostanie wydany w 2022 roku. Wygląda jednak na to, że Activision w pełni spodziewa się premiery w nadchodzących miesiącach, a to prawdopodobnie będzie oznaczać całą masę materiałów z rozgrywki, a więcej zostanie pokazanych na wspomnianej wrześniowej prezentacji. Mamy nadzieję, że może to również obejmować rozgrywkę w strefie DMZ.


Call of Duty: Warzone 2 jest w fazie rozwoju.

WIĘCEJ: Wyjaśnienie pogłosek trybu „DMZ” w Call of Duty: Modern Warfare 2Źródło : https://gamerant.com/call-of-duty-dmz-game-mode-launch-warzone-2/