World Series of Warzone 2022 czas rozpoczęcia i jak oglądać


Być może wszyscy siedzimy i czekamy na datę premiery Warzone 2, ale to nie znaczy, że powinniśmy już skończyć z Call of Duty Warzone. Pomimo swoich wad, jest to nadal jedna z najlepszych gier battle royale na świecie i wkrótce zobaczymy, dlaczego dzięki turniejowi World Series of Warzone w 2022 roku. Prezentowany przez Amazon Prime Gaming, tegoroczny turniej World Series of Warzone rzuca profesjonalnych graczy, streamerów i twórców treści do Caldery z ponad 500 000 $ do zgarnięcia.

To będzie zacięta rywalizacja pełna fantastycznych przedstawień. Jeśli więc chcesz wiedzieć, jaka jest godzina rozpoczęcia World Series of Warzone 2022 – i jak możesz obejrzeć turniej – jesteś we właściwym miejscu.

Jak można się było spodziewać, dzięki partnerstwu Prime Gaming, całą akcję z World Series of Warzone będzie można zobaczyć na kanale Call of Duty Twitch – który możesz obejrzeć poniżej.

The Finały trios w regionie UE i zawody SoloYolo rozpoczną się 6 września o godz. i Finały trios w regionie NA i zawody SoloYolo rozpoczną się 7 września o 12:00 PST / 15:00 EST / 20:00 BST. Tutaj jest na żywo:

Więc nie ma się czym martwić, jeśli martwisz się, że przegapisz część akcji. W obu regionach finały trios będą składać się z pięciu kolejnych map, po których nastąpi gra SoloYolo. To pozwoli każdemu na kilka błędów i może doprowadzić do bardzo ekscytujących meczów finałowych, gdy gracze będą bliscy zwycięstwa.

To, co sprawia, że ​​jest to interesujące, to pula nagród w wysokości 300 000 $ na finały Trios, ale zwycięzca rundy SoloYolo otrzyma 100 000 $ nagrody pieniężnej dla siebie. Oznacza to, że pod koniec każdego dnia rywalizacji mogliśmy zobaczyć kilka ogromnych gier, w których gracze strzelają do tej ogromnej nagrody.

Dzięki ogromnym twórcom zawartości Call of Duty, takim jak Jordan „HusKerrs” Thomas, Zack „ZLaner” Lane i „ShawnJ”, możesz spodziewać się, że niektórzy z najlepszych graczy Warzone wykorzystają najlepsze bronie Warzone podczas tych zawodów .

Jak można się spodziewać, obowiązujący system punktacji będzie nagradzać uczestniczących graczy za gry z wysokimi zabójstwami, a także wysokie miejsca. Jednak zamiast oferować punkty graczom za wysokie miejsca, w rzeczywistości pomnoży to liczbę punktów, które otrzymują za swoje zabójstwa – z graczami, którzy mogą zdobyć nawet 2 razy więcej punktów za pierwsze miejsce. Może to prowadzić do nieprzewidywalnych wyników, ponieważ czasami zdobycie wielu zabójstw na wczesnym etapie może przewyższyć wynik wysokiej pozycji.

Gdyby to nie było wszystko, aby było jeszcze bardziej ekscytująco, Activision ogłosiło już, że Joe „Merk” DeLuca i Clint „Maven” Evans będą obsadzić wydarzenie z Milesem Rossem Jnr, Ellen „DreamCrazzy” Elizabeth i „JGOD” oferując analizę na żywo w całym tekście. Przy takim składzie możemy sobie tylko wyobrazić, że podczas turnieju będzie można się wiele nauczyć o meta Warzone. Tak czy inaczej, możesz dowiedzieć się więcej o samym turnieju na stronie World Series of Warzone tutaj.Źródło : https://www.theloadout.com/call-of-duty-warzone/wsow-2022-start-time