Wkrótce premiera Call of Duty Warzone Mobile; Może to oznaczać ZŁE WIADOMOŚCI dla CoD: Mobile


Scena mobilnych gier Battle Royale w Indiach jest obecnie w złym stanie. W ciągu ostatnich kilku lat niektóre z głównych tytułów, takie jak PUBG, Battlegrounds Mobile India i Garena Free Fire, były świadkami zakazu ze strony rządu Indii. Niedawno najnowsza gra Battle Royale Apex Legends Mobile również ogłosiła, że ​​gra zostanie wyłączona 1 maja. Ale z głównymi opcjami, takimi jak CoD: Mobile, Garena Free Fire Max i New State Mobile, wkrótce pojawi się kolejny tytuł dla Fani. Call of Duty Warzone Mobile zostało ogłoszone w zeszłym roku i ukaże się w drugiej połowie 2023 roku. Ale jego premiera może oznaczać śmierć CoD: Mobile.

Gra została po raz pierwszy wydana na PlayStation 4, Xbox One i Microsoft Windows w 2020 roku. Gra jest częścią Call of Duty: Modern Warfare z 2019 roku i jest połączona z Call of Duty: Black Ops: Cold War z 2020 roku i Call of Duty z 2021 roku: Awangarda. Wprowadzając własny zwrot do gatunku Battle Royale, gra stawia 120 graczy na polu zamiast 100, a ostatni człowiek, który przeżyje, wygrywa.

Gra zawiera również unikalną mechanikę, taką jak Gułag, w której gracz idzie po pierwszej śmierci w grze, a następnie musi wygrać walkę 1 na 1, aby odrodzić się w grze. Oczekuje się również, że gra umożliwi cross-play między Androidem i iOS oraz cross-progress między konsolą a wersją na PC.

Premiera CoD Warzone Mobile może zabić CoD: Mobile

Gra została zapowiedziana na Androida i iOS w zeszłym roku, a także dostała datę premiery na drugą połowę 2023 roku. Jednak premiera gry może również przynieść smutek graczom CoD: Mobile.

Zgodnie z oświadczeniem złożonym przez Microsoft do Urzędu ds. Konkurencji i Rynków (CMA) w Wielkiej Brytanii, CoD: Mobile „ma zostać wycofany z czasem (poza Chinami) wraz z uruchomieniem Warzone Mobile”. Oznacza to, że podobnie jak Apex Legends, również CoD: Mobile wkrótce zostanie wyłączone. Nie wiadomo jednak, jak długo gra utrzyma się przy życiu po premierze Warzone Mobile.

To ogłoszenie, wraz z ujawnieniem przez EA, że rozwój gry Battlefield Mobile został odwołany, znacznie ograniczy opcje mobilnej gry Battle Royale dla graczy.

Według wszystkich informacji, Garena Free Fire Max, New State Mobile, Call of Duty Warzone Mobile i prawdopodobnie Indus Battle Royale będą jedynymi dużymi tytułami, które pozostaną w Indiach do końca roku.
Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640aa47e11f0427da1954621e11be9a9&url=https%3A%2F%2Ftech.hindustantimes.com%2Fgaming%2Fnews%2Fcall-of-duty-warzone-mobile-to-launch-soon-could-mean-bad-news-for-cod-mobile-71678372329258.html&c=12638972054838742418&mkt=fr-fr